Home   › Ваші вимоги до безпеки даних змінюються в міру зміни стану та місцезнаходження даних

Ваші вимоги до безпеки даних змінюються в міру зміни стану та місцезнаходження даних

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Дані піддаються різним ризикам під час передач та вимагають щільного захисту. Звісно є безліч різних підходів для захисту даних як в дорозі, так і в стані спокою. Шифрування даних відіграє важливу роль у їх захисті  і є дуже популярним засобом захисту. Signal є найкращим варіантом для передачі зашифрованих повідомлень, де користувачі, мають можливість шифрувати конфіденційні дані перед спільним використанням.

Для захисту даних просто зашифруйте конфіденційну інформацію, перш ніж ділитися ними.

Відкриті дані роблять користувача вразливим для кібератак, але з декількома ефективними платформами захисту даних, такими як Signal, що пропонують надійний захист даних в різних операційних системах по захищеним мережам. Тут, у цій статті, ми поговоримо про найбільш ефективної платформі безпеки даних і про те, як важливо продовжувати змінювати вимоги безпеки з іншим станом або місцем розташування.

На додаток до використання кращого застосування для зашифрованих повідомлень, деякі з кращих практик для надійного захисту даних включають в себе:

Впровадження ефективної мережевої безпеки для захисту даних. Параметри безпеки мережі, такі як контроль доступу до мережі та брандмауери, допомагають захистити мережу, яка використовується для передачі даних від вторгнення або атаки шкідливих програм.

Не покладайтеся на будь-які сторонні засоби захисту для захисту ваших цінних даних. Замість цього використовуйте проактивні захищені платформи, такі як Signal, для виявлення будь-яких ризиків в даних, які можуть забезпечити ефективний захист даних для всіх ваших передач даних.

Виберіть рішення для захисту даних з відмінною політикою, яка включає блокування, запити користувачів або автоматичне наскрізне шифрування для всіх видів конфіденційних даних при переході, наприклад, коли файли передаються по електронній пошті або переносяться на знімний диск, або хмарне сховище.

Створіть політику систематичної класифікації даних компанії, незалежно від того, де вони розташовані, щоб забезпечити застосування відповідних методів захисту даних, в той час як дані залишаються безпечними і автоматично захищаються, коли дані класифікуються при будь-якому ризику під час їх використання і доступу. або переданий.

Нарешті, якщо ви використовуєте Signal для всіх комунікацій для передачі важливих особистих даних, всі ваші повідомлення, будь то аудіо або відео, будуть ретельно проаналізовані і захищені.

Так, це пояснює, як важливо продовжувати змінювати вимоги до безпеки даних при зміні стану та місцезнаходження. Засновані на щоденних атаках на дані, заходи безпеки, пропоновані Signal, добре підготовлені для захисту призначених для користувача даних. Не покладайтеся на сервіс, який може легко передати ваші дані стороннім користувачам. Facebook, під Кембриджських Аналітичним Одкровенням, вже прийняв цей факт. Тільки ви і передбачуваний одержувач повинні мати доступ до ваших даних, шифруючи їх від початку до кінця, а також від того, як часто дані проходять перевірку безпеки для здійснюваних повідомлень.

Незважаючи на те, що відбувається обмін даними, існують різні порушення даних, про які вам необхідно знати, але платформи, такі як Signal, пропонують захист всіх видів, гарантуючи, що дані залишаються зашифрованими і безпечними. Отримання доступу до особистих даних користувача дозволяє зловмисникам легко зламати. Ось чому попереджуючий підхід Signal, що включає в себе самознищення повідомлень, наскрізне шифрування в поєднанні з іншими протоколами безпеки, пов’язаними з контекстом, робить додаток найбезпечнішою і однією з найбільш ефективних платформ для захисту більшості конфіденційних даних в будь-якому місці або держава.

У разі, якщо ви виявите порушення персональних даних, дуже важливо провести розслідування для визначення характеру, походження або ступеня атаки, дізнатися про тип особистих даних, які були порушені.

Існує ймовірність того, що сама організація, швидше за все, буде замішана в цьому порушенні з метою надання персональних даних користувачів будь-якій третій стороні. Неможливо знайти найкращий приклад, ніж Facebook!

Завжди документуйте  кожну дію. Це необхідно у відповідності до положень GDPR, які допоможуть надати відповідні заходи, прийняті відповідним чином для зниження всіх ризиків.

Підсумовуючи різні вимоги або механізми реагування, що стосуються правила, ви можете легко дізнатися про дії на випадок, якщо ви станете свідками порушення особистих даних.

Відповідно до вимог GDPR у будь-якій організації є тільки 72 години для збору всієї інформації, пов’язаної з порушеннями, при цьому повідомляючи про порушення даних відповідного законодавчого органу. Це важливе завдання для організації включає розробку і надання широкого плану стримування загроз.

Все досить просто: провести розслідування, після чого проінформувати регулюючі органи і відповідних осіб про злом даних.

Очевидно, що інформаційні очікування досить високі, тому що терміни є короткими і, таким чином, являють собою серйозну проблему для організації, оскільки вона намагається задовольнити вимоги, одночасно намагаючись усунути проблему, пов’язану з витоком даних, підтримуючи поточну роботу.

Для подальших груп безпеки, зокрема, ця проблема ідентифікації злому даних стає ще більш складною, враховуючи, що зломи даних не виявляються тижнями, місяцями або навіть роками. Негайно зробить дії, щоб пом’якшити порушення даних (або, скоріше, переключиться на платформу, набагато більш безпечну і зашифровану, наприклад, Signal. Це допоможе вам відновити авторизацію доступу в разі будь-якого збою в системі безпеки і захистити ваші особисті повідомлення).

Налаштуйте свій обліковий запис Signal, щоб насолоджуватися безпечним спілкуванням без проблем. Він включає в себе наскрізне шифрування і те, що зовсім не зберігає ніяких призначених для користувача даних на своїх серверах.

Signal private messenger несе відповідальність за повну безпеку своїх користувачів від різних порушень.

Після визначення основної причини і ступеня порушення даних, вкрай важливо знайти правильне рішення проблеми, переключившись на набагато більш безпечну і приватну платформу, таку як Signal.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *