Home   › WhatsApp vs. Signal – Який варіант краще?

WhatsApp vs. Signal – Який варіант краще?

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, в якій бесперечний гарант успіху – спілкування. І, якщо раніше, обмін повідомленнями був дуже трудомістким завданням, то тепер для успішного віртуального діалогу досить декількох простих дій на смартфоні або іншому пристрої.

Безумовно, при такому величезному виборі месенджерів і додатків для обміну повідомленнями – дійсно важко вибрати, що ж використовувати, щоб зупинитися на чомусь одному … Але давайте ж спростимо цей вибір, розглянемо найпопулярніші програми, скоротивши їх кількість до двох топових. В цьому випадку, що краще: WhatsApp або Signal.

Перед користувачем стоїть безліч месенджерів Facebook Messenger, Signal, WhatsApp, WeChat, Line, Google Hangouts, Kakao Talk … ціла тьма додатків, які тільки того й чекають, щоб ви почали розмову.

Дійсно, вибір однієї програми може бути дуже непростим, тому люди часто встановлюють 2-3 додатка для обміну повідомленнями на свій пристрій. Але це навряд чи потрібно, адже наявність двох або трьох таких додатків для обміну повідомленнями може реально розрядити акумулятор або посадити пам’ять вашого смартфона (не варто забувати про той фактор, що ці  множинні повідомлення стають досить дратівливими). Крім того, немає ніякого резону в тому, щоб мати різні додатки для єдиної служби обміну повідомленнями.

У зв’язку з цим важливо вибрати один додаток, що пропонує відразу все необхідне для успішного спілкування. Тут, у цій статті, ми звузили параметри вибору до двох додатків, тобто до WhatsApр і Signal.

Давайте ж розглянемо в порівнянні ці два топових додатки.

Обидві програми обміну повідомленнями досить популярні серед нашого прогресивного покоління. Більш того, обидва вони відповідально беруться за проблему, про яку ми дійсно повинні замислюватися – це конфіденційність даних.

Signal не має ніякої сторонньої реклами, пов’язаного з вашими запитами маркетингу або цього нав’язливого відстеження. Найсильнішою стороною програми є його високий рівень безпеки в обміні повідомленнями. Signal використовує наскрізне шифрування, що зберігає розмови в приватності і серед саме тих людей, яким ви і адресували послання. Яким би не була ця розмова, вона залишається обмеженою відправником і отримувачем.

WhatsApp також забезпечує наскрізне шифрування, але його політика шифрування заснована на протоколі Signal.

Хоча обидва додатки для обміну повідомленнями безпечні, тільки один з них є кращим вибором через його високу функціональність і функції безпеки. Signal в цьому сенсі перемагає завдяки інформації, яку він зберігає, обмежуючи відправника і одержувача в номері телефону, IP-адресу та профілі.

На противагу, WhatsApp збирає велику кількість метаданих. Поряд з контактною інформацією, додаток також зберігає всі дані про місцезнаходження і пристрої, якщо ви хочете поділитися ними. Крім того, ви можете створити резервну копію історії чату в спілкуванні, яким ви ділитеся з конкретним користувачем.

Отже, який остаточний вердикт цього порівняння?

Якщо ви дуже обережно ставитеся до того, щоб ваші особисті повідомлення не потрапили в чужі руки, Signal – найкращий вибір для вас. Це простий у використанні безкоштовний додаток, призначене в першу чергу для забезпечення конфіденційності, тому що для цього потрібна тільки верифікація номера телефону.

Якщо ви шукаєте можливість поділитися контентом і зв’язатися зі своїми близькими, друзями, колегами по офісу, Signal, безумовно, також є вдалим вибором. Насправді, багато людей перейшли на Signal з WhatsApp через нескінченні суперечки з приводу конфіденційності даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *