Home   › Зламано WhatsApp: що ж далі?

Зламано WhatsApp: що ж далі?

maio 31, 2019

Sharing is caring!

WhatsApp, дочірня компанія Facebook, що володіє в цілому 1,5 мільярдами користувачів, зламана, і її зловмисники нібито встановили шпигунське ПЗ на смартфонах декількох користувачів. Раніше, як повідомляється, WhatsApp описав «просунутого кібер-актора», що стоїть за загрозою безпеки, яка заразила велика кількість користувачів смартфонів.

WhatsApp навіть гарантував виправлення цієї уразливості, дозволяючи зловмисникам доповнювати код на смартфонах користувачів через WhatsApp.

«Ця атака на WhatsApp містить всі ознаки приватної компанії, яка, як повідомляється, співпрацює з урядами країн в постачанні програм-шпигунів, які виконують функції операційних систем мобільних телефонів», – заявив представник WhatsApp.

Цей інцидент торкнувся мільйонів користувачів WhatsApp.

Історія з популярними соцплатформами, такими як WhatsApp, Facebook, рекламує наскрізне шифрування як засіб, що дозволяє уникнути стеження урядовців і хакерів. Приватні хакери і уряд фанатично працюють над різними методами розгортання шкідливих програм в операційній системі і її привілеях.

Безпека більше на стороні технічно підкованих користувачів, які хочуть, щоб їх цифрові комунікації були захищенними. Наприклад, шифрування повідомлень на мережевому пристрої перед відправкою їх передбачуваному одержувачу тощо.

Але все залежить від вибору платформи, яка гарантує повну безпеку зв’язку, або не гарантує її

Незважаючи на те, що WhatsApp запровадив багато заходів для захисту особистої інформації свого користувача, на жаль, правда в тому, що ця платформа ніколи не була дійсно безпечною. Пристрій, підключений до Інтернету, теоретично стає вразливим для атак, тобто все від вашого банківського рахунку до кредитних карт і соціальних мереж, може бути зламано, якщо особисті дані користувача потраплять в чужі руки.

Це правда, що ніщо не може бути названо на 100% безпечним. Оскільки технологія не є статичною,і нове з’являється швидше, ніж нам би того хотілося.

Ось що нам потрібно зробити, щоб захистити себе від витоку даних:

Незважаючи на те, що WhatsApp стверджує, що він виправив цю уразливість атаки, він настійно закликає користувачів перейти на іншу альтернативу, яка є більш безпечною і безпомилкової. Говорячи про це, Signal є найприватною і 100% наскрізно зашифрованою платформою, яка пропонує своїм користувачам повну безпеку даних.

Від Facebook Messenger до WhatsApp існують різні варіанти обміну повідомленнями з друзями, колегами та родиною. Але який з них найбільш приватний і безпечний? Що ж, краще додаток для обміну повідомленнями, який користувачі можуть використовувати прямо зараз, це Signal – комплексний додаток для зашифрованих повідомлень і голосових викликів.

Оскільки протокол безпеки Signal є відкритим вихідним кодом, незалежні технічні фахівці можуть перевіряти його, щоб знайти уразливості, які потенційно можуть стати шлюзом, що дозволяє хакерам проникати в повідомлення та інші види зв’язку.

На відміну від інших програм обміну повідомленнями, Signal не дозволяє зберігати повідомлення або інші файли на своїх серверах. Це означає, що навіть якщо сервери будуть зламані, доступ до даних неможливий. І це означає, що всі повідомлення, що передаються через Сигнал, повністю захищені від вторгнення урядовців.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *