Home   › Що таке конфіденційність даних? Скільки коштують ваші дані?

Що таке конфіденційність даних? Скільки коштують ваші дані?

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

В цей час розробляється кілька законів, що стосуються безпеки даних в Сполучених Штатах, а також в різних частинах світу. Це важливо для захисту конфіденційності даних користувача. Тут, у цій статті, ми поговоримо про конфіденційність даних і про те, чи варто якось діяти чи ні.

Дивлячись на поточний сценарій, можна легко визначити, наскільки ситуація далека від оптимальної: чесно кажучи, саме люди, а не компанії, які повинні мати право на свої персональні дані, і жодна компанія, не повинні мати владу продати це.

Розуміння комунікацій залежить не тільки від даних, які вони містять, але і від того, як вони поширюються, щоб ніякі уряду або будь-яка стороння компанія не могли втрутитися, щоб отримати доступ до них.

Це абсолютно очевидно, коли Китай планував свою систему соціального кредитування. Уряд Китаю планує використовувати надійні рейтинги і національних баз даних для регулювання поведінки громадян Китаю.

Це правда, що Google, Facebook і Amazon використовують капіталізм спостереження для прогнозування призначених для користувача даних, щоб налаштувати або відстежувати поведінку їх користувачів для отримання більш вигідних результатів.

Одкровення 2014 року пояснюють, як Facebook провів експеримент з фідом, щоб вплинути на емоційний стан свого користувача, який закінчується публічним протестом. Хоча це одкровення зробило абсолютно впевненим, як ці цифрові платформи використовують призначені для користувача дані для забезпечення їх взаємодії з обробкою і генерування більшої кількості даних.

Конфіденційність даних багато в чому залежить від здатності технології формувати особисте життя користувача, одночасно забезпечуючи захист його даних.

Новий законопроект, запропонований сенаторами США Джошем Хоулі і Марком Уорнер, покликаний захистити конфіденційність даних, спонукаючи технологічні компанії розкривати «справжню цінність» даних своїм користувачам.

Зокрема, компанії з більш ніж 100 мільйонами користувачів зобов’язані надавати користувачам оцінку істинної фінансової цінності даних, а також розкривати фактичний дохід, що отримується від збору, отримання, продажу, обробки, використання або обміну даними користувача. »

Наївно вважати що ваші особисті дані насправді є особистими і тільки вашими …, ви будете здивовані, дізнавшись, як обсяг даних використовується в Інтернеті. Тут, у цій статті, ми поговоримо про деякі важливі моменти, за допомогою яких ви можете відповісти собі на питання «Як забезпечити особисту конфіденційність?»

Якщо ви переймаэтеся про крадіжку особистих даних або вам не подобається, що вас відстежують всюди, в цьому взаємопов’язаному світі завжди є ефективні заходи, що дозволяють зберегти конфіденційність ваших особистих даних.

Шифрування: все під захистом.

Захист особистої інформації може допомогти знизити ризик крадіжки особистих даних.

Є кілька важливих способів зробити це правильно:

Завжди знати, як ваша особиста інформація передається; зберігається або віддаляється, так як дуже важливо, щоб ваша інформація передавалася надійно, особливо ваші конфіденційні дані;

Переконайтеся, що платформа, яку ви використовуєте для зв’язку, запрошувати попередній дозвіл, перш ніж прийняти рішення про відправку особистої інформації; підтримуючи відповідну безпеку в системі.

Без сумніву, в соціальних мережах здається, що ви розмовляєте тільки зі своїми близькими та друзями – в дійсності, все відбувається без будь-яких фільтрів, це розмова, яку бачить весь світ. Чи варто розміщувати особистий контент в соціальних мережах? Чи знаєте ви, що ваша інформація використовується для відстеження вашого місця розташування і того, що ви робите?

Перший крок: діліться даними з людьми, яким ви повністю довіряєте.

Чи не хочете блокувати обліковий запис в соціальних мережах? Тоді будьте дуже розбірливі в речах, якими ви ділитеся.

Будьте особливо уважні з особистою інформацією, яка буде використовуватися для визначення або відстежування вашего місцезнаходження.

Завжди пам’ятайте, що не слід заповнювати будь-яку випадкову форму і не вводити дані свого профілю, щоб запобігти легку ідентифікацію ваших особистих даних або надання кому-небудь інформації, для того, щоб ваш профіль могли успішно продублювати або клонувати.

Незалежно від того, встановлюєте ви нове програмне забезпечення або оновлюєте існуючу на своєму інтелектуальному пристрої, завжди переконайтеся, що ви користуєтеся платформою, якій можете довіряти.

Варто пам’ятати, що навіть такі великі технологічні акули, як Facebook, є шахраями, які передають наші особисті дані стороннім рекламодавцям, яке збирає велику кількість інформації про користувачів. Ось чому дуже важливо переконатися, що все, що ви завантажуєте або до чого отримуєте доступ, залишиться захищеним і надходить з надійного джерела.

Якщо ви займаєтеся програмним забезпеченням, про яке ви дуже мало знаєте: не знаєте, де обробляються або зберігаються дані, в такому випадку ви дійсно нічого про нього не знаєте і прийшов час стати більш пильним і якщо ваше додаток небезпечно, пора переходити на нове!

Спробуйте Signal

Signal – не просто випадкове додаток для обміну повідомленнями. Це платформа, яка пропонує безпечні комунікації для своїх користувачів в Інтернеті. Багато компаній і окремі користувачі з ентузіазмом впроваджують цю нову концепцію 100% наскрізного шифрування.

Висновок: Щоб бути захищеним – використовуйте Signal – безпечне додаток обміну повідомленнями для передачі даних, яке є повністю справжнім і безпечним і не ділиться вашою інформацією в Інтернеті.

Крім того, користувачі тепер матимуть право видаляти дані з бази даних компанії. Виявивши всі політичні та етичні наслідки великих даних і різних цифрових платформ. Але питання в тому, чи достатньо цього для захисту даних?

Різні компанії хоча і пропонують безкоштовні послуги, але насправді, компанія обмінюється вашою особистою інформацією від її імені. Після чого дані потім використовуються для продажу цільової реклами або знову продаються для отримання додаткового прибутку. Після того, як ви передасте свої особисті дані, вони будуть перепродані або здобуті, що в кінцевому підсумку виявиться в великій базі персональних даних.

Брокери даних заробляють долари, продаючи особисті дані користувачів, зібрані в різні всеосяжні списки або бази даних, різних маркетологам, збирачам грошей або некомерційним організаціям. Після цього етапу дані більше не є особистими, а збираються для збору даних певного типу.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *