Home   › Найкращий додаток для особистих повідомлень 2019 року

Найкращий додаток для особистих повідомлень 2019 року

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Бум додатків для обміну повідомленнями на інтелектуальних пристроях зараз  дозволяє нам підтримувати зв’язок відразу з усім світом, від сім’ї і друзів до колег і клієнтів, навіть якщо вони знаходяться на далекій відстані один від одного. Але для безпеки наших персональних даних і збереження конфіденційності розмов потрібен час, щоб переключитися на найкращий додаток для обміну приватними повідомленнями 2019 року.

Деякі з кращих додатків для обміну особистими повідомленнями пропонують наскрізне шифрування – або, простіше кажучи, повідомлення шифруються таким чином, що тільки передбачуваний відправник і одержувач можуть зрозуміти передане повідомлення.

Тут, у цій статті, ми розглянемо детально найкращий додаток-месенджер з шифрованими повідомленнями, що допоможе вам залишатися в безпеці в інтернеті.

Шифрування даних в першу чергу означає, що якщо хтось зламає сервер вашого приладу для обміну повідомленнями або отримає доступ до ваших розмов (все завдяки погано захищеним платформам), він не зможе інтерпретувати повідомлення. прочитати їх або вилучити інформацію будь-яким чином.

Signal  – це золотий стандарт зашифрованих повідомлень, бо він має:

  • Відкритий вихідний код
  • Підтримує автоматичне зникнення повідомлень
  • Провідний в галузі шифрування даних
  • має розріджений інтерфейс

Signal зазвичай вважається самим приватним додатком для зашифрованих повідомлень. Механізм шифрування додатку має відкритий вихідний код, доступний будь-якому технічно підкованому фахівцю, але це не означає, що його занадто легко зламати.

Крім кращого пропонованого шифрування даних, сам додаток Signal є простим і абсолютно безкоштовним – тобто є найкращим ідеальним вибором для інтернет-користувачів.

Він підтримує зашифровані групові чати, а також безпечний обмін файлами на додаток до повідомлень. Signal може утамувати всі потреби в безпеці даних, незважаючи ні на що.

Signal – кращий вибір для заміни додатку обміну повідомленнями за замовчуванням, оскільки він вважається золотим стандартом безпеки даних, – на відміну від SMS, де тексти повідомлень не зашифровані – але і відправнику, і одержувачу необхідний Signal для забезпечення повної безпеки шифрування даних.

Додаток для зашифрованих повідомлень Signal також пропонує кілька інших важливих функцій поряд з основною турботою про безпеку даних, таких як відеодзвінки, зникаючі повідомлення (які автоматично зникають після закінчення заданого періоду часу і це ідеально підходить для тих повідомлень, які ви не хочете зберігати).

Конфіденційність даних була підірвана цими найскладнішими для неї роками, продемонструвавши більш ніж мільйони побоювань з приводу онлайн-безпеки, але зараз настав час для наскрізного шифрування та повної безпеки даних. Тому прийшов час для Signal – найкращого додатку для особистих повідомлень 2019 року!

Зломи даних, такі як скандал з Cambridge Analytica і постійний потік онлайн-історій про зловживання і домагання, повністю перевершили всі очікування від конфіденціальності в інтернеті. Значною мірою ці зростаючі побоювання і інциденти привели до великих змін в тому, як ми використовуємо інтернет зараз. Одним з найбільш значних досягнень за останні роки стало використання більш захищених додатків для обміну повідомленнями. Здається, що ми перетнули ключовий момент, коли все вільно передавалося, і зараз ми широко відкриті для набагато більш приватної платформи, де зв’язок залишається тільки між відправником і передбачуваним одержувачем.

Хочете використовувати безпечний обмін повідомленнями або сервіси для спілкування? Ми вибрали найкращий додаток для обміну особистими повідомленнями 2019 року, щоб захистити вас від усіх видів витоків даних. І це тільки Signal!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *