Home   › Ваш новий співробітник із захисту даних – додаток Signal

Ваш новий співробітник із захисту даних – додаток Signal

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Якщо ви зараз ще  не завантажили приватний месенджер Signal на свій мобільний телефон або комп’ютер, ви можете пошкодувати, коли дізнаєтесь найголовне…

Найбезпечніша, безкоштовна і зашифрована служба обміну повідомленнями отримала похвалу від різних захисників конфіденційності та дослідників безпеки, включаючи Едварда Сноудена. Всі вони погодилися з тим, що Signal тримає лідерство серед різних інструментів чату, коли мова йде про збереження конфіденційності електронних повідомлень. І тепер, коли проблема з витоком даних є найбільшою проблемою, нам дуже потрібні такі послуги.

У зв’язку з атаками на приватне життя в відношенні активістською групи активістів, WikiLeaks, що публікує купу електронних листів з кампанії Хілларі Клінтон, і більш того, ми спостерігаємо, як урядовий нагляд, ймовірно, буде рости при президенті Дональда Трампа.

Signalє приватним і безпечним додатком з зашифрованими повідомленнями, що відрізняється простотою використання і безкомпромісною безпекою. Його служба чату не зберігає на сервері ніякої інформації про користувачів, включаючи повідомлення або адресні книги.

Що ще на додачу? Що ж, все сполучення залишаються зашифрованими при передачі через сервер Signal, це означає, що навіть творці програми не можуть їх прочитати.

Джозеф Бонно, дослідник з Applied Crypto Group в Стенфордському університеті, сказав: «За замовчуванням ви рекомендуєте більшості дослідників безпеки використовувати додаток для обміну повідомленнями». «Це найкраще в цій області».

Додавання Signal в якості основного додатку для обміну повідомленнями є обов’язковою умовою в цю епоху, коли компанії прагнуть збирати все більше і більше особистих даних і постійно розширюється державний контроль.

За даними Open Whisper Systems, розробник Signal, некомерційної організації, став свідком величезного стрибка числа завантажень після виборів Трампа.

Засновник Moxie Marlinspike пояснює, як це зростання числа завантажень відображає занепокоєння американських громадян, що піклуються про своє особисте життя.

Коли ви ділитеся повідомленням з кимось, хто використовує Signal, ви і передбачуваний одержувач обмінюєтеся так званими криптографічними ключами. І тільки особа, яка отримує повідомлення, має право дешифрувати повідомлення і отримати до нього доступ. Це означає, що якщо будь-яка державна установа хоче прослуховувати повідомлення Signal, навіть Open Whisper Systems не має ключа для розшифровки повідомлень, переданих через додаток. ця технологія Signal встановила стандарт для різних інших платформ обміну повідомленнями, де його протокол шифрування є системою з відкритим вихідним кодом, інші компанії також можуть використовувати цей протокол.

Суть в тому, що за невикористанням Signal немає мудрої логіки. Додатки абсолютно безкоштовні для Android і iOS. Крім того, Signalдуже простий в установці і на 100% безпечний з точки зору архітектури, що дає вам впевненість в спілкуванні без страху піддатися нападу.

Ще одна велика перевага полягає в тому, що Open Whisper Systems – це некомерційна організація, яка покладається на гранти і пожертви, а не на будь-який бізнес, який може мати стимул ділитися з будь-якими сторонніми рекламодавцями.

Тому, якщо ви дбаєте про конфіденційність даних або, скоріше, про своє особисте інформації, саме час встановити Signal сьогодні і користуватися його послугами.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *