Home   › Додаток для того, щоб ваші повідомлення були конфіденційними

Додаток для того, щоб ваші повідомлення були конфіденційними

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Схоже, що в сучасну епоху високотехнологічних технологій кожен з нас добре обізнаний про конфіденційність даних і використовує додаток для зашифрованих повідомлень, таке як Signal, для забезпечення конфіденційності повідомлень. Не варто забувати, що існує велика проблема з більшістю сторонніх додатків для обміну повідомленнями, які запитують особисті дані користувача, щоб забезпечити наскрізне шифрування для забезпечення конфіденційності повідомлень. Але, кажучи про більшість населення, люди просто шукають легкий спосіб захистити своє особисте життя, щоб будь-яке спілкування можна було легко передати своїм друзям, родині, колегам по роботі, без втручання будь-якої третьої користувача.

Тут, в цій статті, ви дізнаєтеся про найважливіші аспекти такого дивного зашифрованого додатки для обміну повідомленнями, як Signal. Поряд з зашифрованими повідомленнями навіть аудіо- і відеодзвінки шифруються, що робить його більш безпечним і конфіденційним для користувача.

Signal Messenger – це просте додаток для заміни традиційних SMS, оскільки воно володіє декількома функціями конфіденційності даних, які призначені, перш за все, для захисту ваших комунікацій від сторонніх атак. Але у випадку з Сигналом всі повідомлення є загальними, як і стандартні повідомлення, за замовчуванням, в яких всі розмови автоматично переводяться в приватний режим і шифруються, приховуючи його від усіх, крім відправника та одержувача. Вміст повідомлення не буде доступно нікому іншому, так як воно перемішано і зашифровано для захисту його конфіденційності.

Навіть якщо якась компанія не читає саме повідомлення листування, вона все одно може використовувати збір даних для показу цільової реклами.

Для ясності: є два типи повідомлень, перший з яких – традиційне SMS (служба коротких повідомлень).

Існує і другий, ще один вид повідомлень, якими ви ділитеся через такі служби, як Facebook Messenger, Signal, WhatsApp, Apple iMessage, Gchat або Telegram. Всі ці сервіси не використовують типові протоколи SMS, оскільки вони діляться інформацією через звичайний інтернет.

Сервіси, такі як Signal, вже використовують наскрізне шифрування. З іншого боку, Facebook Messenger не пропонує наскрізного шифрування.

Все що ви пишете в тексті, не єдина важлива річ, коли йдеться про приватність, є й інші невід’ємні частини процесу.

Це метадані: інформація про те, кому ви відправляєте текст, як часто і в який час – і вони так само цінні для маркетингових компаній і рекламодавців, як і звичайні повідомлення.

WhatsApp пропонує наскрізне шифрування, за винятком того, що заявляє при цьому, що доступ до метаданих є чесною грою для маркетингу. Політика конфіденційності компанії пояснює, що «Facebook і інші компанії з сімейства Facebook також можуть використовувати інформацію від нас для поліпшення вашого досвіду в своїх послугах, таких як внесення пропозицій щодо продукту та показ відповідних пропозицій і реклами».

На противагу, Signal – це додаток, обраний різними експертами в області безпеки і конфіденційності даних, оскільки він не ділиться метаданими відповідно до політики конфіденційності Open Whisper System.

Як захистити конфіденційність даних?

Зацікавлені інтернет – користувачі, які є частиною компаній-мисливців, відстежують пошуки в Інтернеті або навіть сканують електронну пошту для збору маркетингової інформації, але існують платформи, такі як Signal, що пропонують більш високий рівень конфіденційності даних. Щоб ваші зв’язки залишалися безпечними та захищеними, рекомендується використовувати службу зашифрованих повідомлень. Навіть якщо такі платформи, як Facebook, обіцяють не мати доступу до повідомлень, ви повинні бути впевнені, що захищені від дій хакерів, які намагаються пробратися до ваших приватних даних. Саме для цього найкраще  використовувати службу зашифрованих повідомлень.

Signal Messenger – відмінний вибір, якщо ви шукаєте варіант, який на 100% безпечний і може забезпечити конфіденційність і безпеку конфіденційних розмов на вашому інтелектуальному пристрої. При цьому, Signal – найкраща альтернатива SMS, це не тільки опція наскрізного шифрування, але і легкі у використанні функції, що робить його відмінним простим вибором поряд з деякими приголомшливими функціями, такими як знищуючи повідомлення, роблячи кожного своїм шанувальником.

Якщо ви до цих пір не використовували Signal, ви втрачаєте деякі чудові функції, а також чудовий механізм захисту зв’язку від одного кінця до іншого.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *