Home   › Signal – новий додаток для захисту вашої особистої інформації буде працювати на iOS, Android, Windows і Mac

Signal – новий додаток для захисту вашої особистої інформації буде працювати на iOS, Android, Windows і Mac

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Відразу після епохи одкровень Сноудена зростає розуміння безпеки даних і конфіденційності в мережі, що призводить до вибуху уважності в додатках конфіденційності даних для захисту вашої особистої інформації, які будуть працювати на iOS, Android, Windows і Mac для спілкування. Тут, в цьому пості, ми поговоримо про кращому і найбільш безпечному приватному додатку, який призначений для вирішення проблем конфіденційності даних.

Тож, коли ви думаєте про порушення конфіденційності та безпеки, вам, ймовірно, приходить в голову ім’я Facebook, вірно? Політики конфіденційності Facebook пройшли мікроскопічну перевірку після суперечки Cambridge Analytica. І чи знаєте ви, що компанія знаходиться під новим контролем після того, як її сандаля про те, що Facebook надав Spotify, Netflix, Amazon і інших платформ доступ для збору тонн призначених для користувача даних.

Недавні порушення даних змусили світ переключитися на кращий додаток для захисту даних – Signal. Signal є приватним і безпечним додатком для обміну повідомленнями, що захищає конфіденційність даних споживачів за допомогою шифрування даних.

Простіше кажучи, цей зростаючий розрив між існуючими законами про конфіденційність даних і особистою інформацією користувача підриває безпеку. Інститути, які раніше законопроекти про конфіденційність не були достатньо ефективними, щоб бути відзначеними в якості зразка для майбутнього законодавства.

Проте, новий підхід App to Data Privacy App – Signal відображає способи поліпшення пропозиції, яке включає в себе всеосяжне «золоте правило шифрування», яке повинно гарантувати користувачам, що вони можуть довіряти своїм даними, не турбуючись о будь-яких атаках або порушеннях

Конфіденційність даних в США сьогодні стала серйозною проблемою. Кожен день генерується все більше і більше даних на все більшій кількості пристроїв, і ми не можемо йти в ногу з цим. Тож не дивно, що це програшна гра для всіх нас. Якщо ми не перейдемо до нового підходу конфіденційності даних, це, безсумнівно, перетвориться в програшну гру для усього суспільства.

Ви знаєте? Сам Едвард Сноуден використовує Signal. Одна тільки ця річ змушує людей зрозуміти, наскільки безпечним є додаток. Всі повідомлення, що передаються через Signal, повністю зашифровані і доступні тільки відправнику і одержувачу.

Не дивно, що Signal пропонує набагато більше, ніж просто наскрізне шифрування наших повідомлень. Поряд з цим, додаток також приховує практично всі метадані серверу, включаючи відомості про людину, що поділилася повідомленням. Це означає, що тільки передбачуваний одержувач повідомлення може бачити і мати доступ до повідомлення, яке було надіслано. Signal не надає ніяких засобів для збору інформації про відправника повідомлень Signal, і ніхто , хто бажає перехопити транзитні повідомлення Signal, не може отримати до нього доступ. Чесно кажучи, ця система – то, чого всі бажають, коли справа доходить до безпеки даних, оскільки Signal є ідеальним вибором для того, що ви запитуєте в захищеному додатку обміну повідомленнями.

В кінцевому підсумку, великий підхід Signal в сфері якості та безпеки полягає в захисті конфіденційності користувача. Є кілька видатних функцій, які Signal пропонує для забезпечення максимальної безпеки.

Такі функції, як самознищення повідомлень, наскрізне шифрування, роблять додаток ідеальним вибором для боротьби з усіма видами проблем з конфіденційністю даних. І так, найкраща частина, Signal має функцію зберігання мінімально можливих призначених для користувача даних. Його сервер не збирає ніяких даних, виключаючи всі можливості, які можуть дати хакерам можливість проникнути і отримати доступ до даних користувача.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *