Home   › Signal. Як максимально ефективно використовувати одне з найбезпечніших додатків для обміну повідомленнями

Signal. Як максимально ефективно використовувати одне з найбезпечніших додатків для обміну повідомленнями

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Наразі доступні різні додатки для обміну повідомленнями, що пропонують безліч функцій. Але чи безпечні ці додатки для обміну повідомленнями?

Велика проблема полягає в тому, що не кожне популярний додаток є безпечним. Якщо для будь-якої платформи чату уряд хоче підслуховувати особисті розмови користувача, це легко може зробити. Але все завдяки захиснику безпеки Едварду Сноуденом, який в кінцевому підсумку змусив нас усвідомити, наскільки мізерна конфіденційність у нас в Інтернеті

Після цього одкровення в додатках обміну повідомленнями відбулися дивні поліпшення, затруднившие доступ будь-якого стороннього зловмисника до приватних розмов. Серед них, Signal – це популярний додаток для обміну повідомленнями з високим ступенем шифрування, яке може використовуватися для захисту всіх ваших повідомлень на смартфоні.

Signal , раніше відомий як RedPhone, є дорогою онлайн-системою захисту даних і широко відомий в масах.

Насолоджуйтесь безпечними голосовими і відео дзвінками

Signal  є постачальником наскрізного шифрування для всіх миттєвих повідомлень, голосових викликів, відеодзвінків, з індивідуальним протоколом безпеки даних за замовчуванням. Цей протокол є, мабуть, найбільш захищеним протоколом обміну повідомленнями, який коли-небудь розроблявся, оскільки він об’єднує алгоритм Double Ratchet, протокол угоди про ключі Extended Triple Diffie-Hellman (X3DH), Sesame і AES-256 для управління шифруванням даних на різних пристроях .

Технологія Signal має повністю відкритий вихідний код, що означає, що функції безпеки можуть бути легко підтверджені, а також були прийняті деякими дуже популярними платформами обміну повідомленнями, такими як WhatsApp, Skype і іншими.

Забезпечити для ваших телефонів базову безпеку

За допомогою Signal ви отримуєте можливість додати в додаток додатковий PIN-код блокування екрану разом зі звичайним PIN-кодом блокування телефону. Ви можете використовувати Touch ID для відкриття сигналу, але це не рекомендується.

Щоб додати PIN-код блокування в Signal , перейдіть до кнопки Настройки -> Конфіденційність. Потім перейдіть до «Блокування екрану», щоб перемістити перемикач і включити його.

Приховати повідомлення на екрані блокування

Якщо додаток заблоковано, а потім на заблокованому екрані починають з’являтися повідомлення. Чи не здається це трохи іронічним? Ну, ця штука видає все, коли мова йде про кінцеву мету безпеки, вірно?

Таким чином, щоб впоратися з цим, користувач отримує можливість налаштувати повідомлення, де ви можете бачити тільки назва повідомлення, а не повне повідомлення на екрані. Найкращим варіантом є повідомлення, яке просто говорить «Нове повідомлення», ось і все.

У налаштуваннях програми перейдіть в розділ «Повідомлення», потім виберіть «Вміст повідомлень», і ваша робота завершена.

Є політика для автоматичного видалення ваших повідомлень

Signal  також дозволяє захистити додаток за допомогою пароля, щоб захистити повідомлення від потрапляння в чужі руки. Крім того, є можливість встановити обмеження за часом, протягом якого повідомлення повинні відображатися в чаті.

Все, що вам потрібно зробити, це надати свій номер телефону для використання Signal . Хоча ви також можете обійтися за допомогою програми, використовуючи «пальника» SIM-карти або телефонної трубки.

Ще одна чудова особливість полягає в тому, що немає необхідності запускати додаток на тому ж самому телефоні, з номером, на якому воно було спочатку зареєстровано.

Незважаючи на те, що є безліч месенджерів на вибір, Signal, ймовірно, є кращим вибором з точки зору універсальності і дивовижних функцій безпеки. Без сумніву, WhatsApp використовується більшістю людей, але його злиття з Facebook виразно поставило нас у стан занепокоєння. З іншого боку, Signal , безумовно, є самим приватним і безпечним, починаючи з сотень, з безліччю функцій, що робить його просто ідеальним для повсякденного використання.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *