Home   › Додаток Signal Encrypted Messaging – що це таке і навіщо його використовувати.

Додаток Signal Encrypted Messaging – що це таке і навіщо його використовувати.

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

З самого початку появи технології стільникового зв’язку був народжений смс як метод спілкування,  ексклюзивна електронна мова. В наш час відбувається так багато витоків даних, тому саме час покласти край цій тенденції обміну звичайними текстовими повідомленнями.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про програму Signal Encrypted Messaging – що це таке і навіщо його використовувати.

Якщо у вас є смартфон, переконайтеся, що ви використовуєте службу обміну повідомленнями, яка захищена і зашифрована. Саме такі додатки для обміну повідомленнями, як Signal, заповнили цю прогалину на цифровому ринку, бо вони засновані на даних і відмінно працюють на різних платформах. Найкраще в цьому те, що Signal є наскрізним зашифрованим, що означає, що надіслані повідомлення кодуються у відправника, а потім розшифровуються у одержувача на пристрої. Ця технологія робить практично неможливим для будь-якого зловмисника – навіть самого Signal – можливість отримати доступ до зв’язку.

Багато популярних додатків, такі як Skype, Instagram, Snapchat і Slack, не пропонують наскрізного шифрування, на відміну від Signal.

Тож які кращі зашифровані додатки обміну повідомленнями?

Так, краще рішення для будь-якої проблеми конфіденційності даних – це Signal, який є відкритим і наскрізним зашифрованим сервісом обміну повідомленнями, який часто називають золотим стандартом служби безпечного обміну повідомленнями.

Signal пропонує шифрування, підтримуючи всі повідомлення, дзвінки і відеозв’язок з іншими його користувачами. Деякі з найрозумніших експертів із захисту даних і професіоналів в області криптографії подивилися і перевірили код, довіряючи безпеці. Додаток використовує лише зареєстрований номер телефону для всіх своїх комунікацій, щоб з нуля збирати якомога менше метаданих.

Одна з недавніх вимог уряду до збору даних користувача показала, що Signal практично нічого не може запропонувати. Поряд з шифруванням повідомлень кожен користувач в бесіді має повноваження встановлювати термін дії повідомлень – це означає, що навіть якщо пристрій буде зламано, ваші повідомлення вже налаштовані на зникнення. Крім того, ви отримуєте можливість додавання окремого екрану блокування для додаткового рівня безпеки.

І добра новина в тому, що додаток стає все краще і сильніше. Нещодавно Signal також представив нову функцію, яка дозволяє маскувати контактний номер відправника повідомлення, що робить його ще краще для анонімності відправника.

Signal також вважається кращим варіантом для тих, хто працює з високим ступенем ризику – наприклад, активізм, журналістика і робота в уряді. Багато хто вважає, що Signal є хорошим варіантом для переважної більшості людей, які бажають спілкуватися зі своєю сім’єю і друзями, не турбуючись про те, що хтось із сторонніх користувачів читає ваші повідомлення.

Наскрізне шифрування сигналу використовується мільйонами користувачів смартфонів по всьому світу, які не розуміють, що повідомлення шифруються.

Незважаючи на те, що є багато варіантів, коли справа доходить до додатків обміну повідомленнями. Але Signal – кращий вибір.

Обов’язково оновлюйте свій додаток. Бо це кращий спосіб підтвердити, що ви залишаєтеся в безпеці, з додатковим бонусом отримання нових функцій!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *