Home   › Signal: як найбезпечніший додаток для обміну зашифрованими повідомленнями буде тримати вас у безпеці

Signal: як найбезпечніший додаток для обміну зашифрованими повідомленнями буде тримати вас у безпеці

fevereiro 14, 2020

Sharing is caring!

У нинішньому сценарії витоку даних стали настільки поширеними, що використання строго захищеного програми обміну повідомленнями стало обов’язковим для всіх. У магазині додатків Apple і магазині Google Play є кілька додатків для безпечного обміну повідомленнями, таких як Microsoft Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger і WhatsApp. Але всі вони мають повний доступ до даних користувачів, що означає, що при деяких обставинах вони можуть ділитися даними користувачів з правоохоронними органами, такими як ФБР, поліція і т. д.

Ці сервіси також продають дані користувачів для заробляння грошей.

Якщо ви не хочете, щоб це відбувалося з вашими особистими даними, виберіть безпечне зашифроване програмне забезпечення, таке як Signal. Signal – це захищене шифрування додаток для обміну повідомленнями, доступне для Android, iOS, Windows і MacOS.

Додаток Signal розроблено і підтримується Open Whisper Systems, некомерційною організацією, що займається виключно пожертвами і грантами. Його серверний і клієнтський код мають відкритий вихідний код, який рецензується. Найвидатніші інформатори в світі, захисники конфіденційності, криптографи, технологи безпеки, журналісти і такі знаменитості, як Метт Грін, Брюс Шнайер, Лаура Пойтрас і Едвард Сноуден, публічно підтримали його.

Signal в основному призначений для забезпечення безпеки особистих повідомлень і дзвінків користувачів

і надання їм максимальної зручності обміну миттєвими повідомленнями. Безпека і конфіденційність – ось що відрізняє Signal від інших.

Оскільки Signal – це комплексне додаток для зашифрованих повідомлень, вам необхідно запросити свої контакти, з якими ви хочете поговорити тет-а-тет. Його архітектура не дозволяє користувачам підключатися до інших додатків, щоб запобігти загрозам безпеки. 5 мільйонів завантажень на Android показують, що Signal є зрілим і повноцінним додатком для обміну повідомленнями. Таким чином, якщо безпеку і конфіденційність даних є реальною проблемою для ваших колег і друзів, переконайте їх перемкнути свій додаток для обміну повідомленнями прямо зараз на Signal.

Завдяки надійному протоколу наскрізного шифрування Signal, ніхто не може прослуховувати і розшифровувати повідомлення і дзвінки користувачів. Такі гучні імена, як АНБ, ФБР і т. Д., Або навіть розробники Signal в Open Whisper Systems або треті особи не можуть читати повідомлення Signal або перехоплювати сигнали Signal.

Однак Signal не може нічого зробити, якщо хтось фізично викраде ваш телефон і прочитає ваші повідомлення. Щоб убезпечити користувачів від найгіршого сценарію, Signal оснащений за замовчуванням кращим в світі механізмом блокування додатків. Його можна заблокувати за допомогою вбудованої блокування телефону або відбитка пальця. Навіть користувачі можуть також встановити таймаут неактивності блокування екрану. Крім того, користувачі можуть блокувати знімки екрану в списку останніх і в додатку, включивши функцію «Безпека екрану» в розділі «Доступ до додатка».

У додатку Signal також є функція клавіатури «інкогніто» для відключення персоналізованого навчання.

Всі повідомлення залишаються тільки на пристроях одержувача і відправника.

Всі сервери Signal зберігають надіслані повідомлення протягом короткого періоду часу, щоб підтвердити правильність їх доставки. Повідомлення Signal повністю зашифровані, і сам Signal не може отримати до них доступ ні в якому форматі, включаючи звичайний текст.

Але все це абсолютно марно, якщо пристрій потрапляє в чужі руки і якось розблокується. Щоб уникнути цього, Signal дозволяє користувачам автоматично видаляти повідомлення через певний проміжок часу. Час зникнення повідомлення може бути відрегульовано користувачами від 5 секунд до 1 тижня.

Поряд з вищевикладеним, в Signal вбудовані деякі інші функції, які в кінцевому підсумку допоможуть користувачам підвищити свою безпеку і конфіденційність.

Функції, пов’язані з безпекою, такі як пароль тайм-ауту бездіяльності, захист екрану, чеки читання і т. Д., Знаходяться в розділі «Налаштування»> «Конфіденційність».

Зрештою, користувачі, які хочуть мати безпечний і конфіденційний цифровий зв’язок в дикому і неопосредованний світі інтернету, повинні завантажити та встановити додаток Signal прямо зараз.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *