Home   › Signal: Основні тенденції в розробці додатків для захисту конфіденційності і даних

Signal: Основні тенденції в розробці додатків для захисту конфіденційності і даних

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Більшість цифрових користувачів отримують доступ до своїх особистих даних через мобільні телефони, і цей депозитарій стає єдиною метою для кібератак. Шифрування даних є важливим інструментом захисту даних, тому нам необхідно розглянути варіанти, які відповідають ключовий тенденції безпеки даних при розробці їх додатків. Крім того, ціна відсутності будь-якої стратегії захисту може коштувати вам досить дорого.

Цей сценарій є великою проблемою. Дані, що зберігаються на системному сервері, відкриті для всіх, хто хоче подолати зовнішні рівні обмеження безпеки. На жаль, зловмисники, які завжди шукають можливості проникнути в систему, можуть легко зламати сервер і отримати доступ до інформації користувача. Отже, що потрібно зробити? Шукайте варіант конфіденційності і захисту даних.

Багато компаній стали жертвами злому даних, і багато хто з них навіть не підозрює, що зловмисники проникли в системи.

Якщо ви не впевнені в надійному периметрі безпеки використовуваного вами додатки, стверджуючи, що для захисту вашої особистої інформації прийшов час переключитися на додаток Signal, дизайн якого повністю захищає конфіденційність і захист даних. Додаток зберігає дані способом, який не представляє цінності для будь-якого зловмисника, який зламав систему. Використовуючи розумну математику для блокування вторгнення будь-якого стороннього тіла, Signal гарантує, що дані залишаються тільки між відправником і передбачуваним одержувачем. Навіть сама компанія не може мати доступ до повідомлень, що робить її ще більш безпечною.

Пошук вирішення цієї проблеми безпеки даних ще більш важливий сьогодні, тому що мобільні пристрої зазвичай зберігають більше даних співробітників в хмарі. Щоб відчувати себе більш захищеними щодо мобільних пристроїв і людей, які зберігають інформацію віддалено, ви повинні вірити, що хмара може захистити ваші дані, як тільки вони покинуть пристрою.

Дотримання ключових моментів при розробці додатків для конфіденційності та захисту даних дуже важливо для безпечного спілкування. Найпростішим прикладом безпечної і найбільш приватної платформи обміну повідомленнями є Сигнал. Протокол шифрування і інші ключові тенденції, що використовуються для розробки Signal, настільки гарні, що навіть інші популярні платформи, такі як Facebook, WhatsApp, використовують той же протокол конфіденційності. Користувачі паралізовані через страх і тепер шукають безпечні варіанти, такі як Сигнал, щоб обмежити будь-яку можливість витоку особистих даних.

Яких негайних заходів ви маєте вжити:

Першим кроком є ​​завантаження і установка додатку, зареєструвавши його під своїм номером телефону, після чого всі повідомлення, що передаються по сигналу, автоматично шифруються.

Основний трюк полягає в шифруванні або шифруванні даних і надання ключа шифрування тільки відправнику і одержувачу. Це робить інформацію нечитаною для будь-якої третьої сторони, але корисною як для відправника, так і для одержувача.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *