Home   › Signal – нова технологія запобігання ваших даних

Signal – нова технологія запобігання ваших даних

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

У той час як ви з задоволенням спілкуєтеся зі своїми друзями, родиною по телефону або через веб-браузер, ви коли-небудь замислювалися про те, що відбувається з тими 0 і 1, які ви відправляєте в цифровий світ?

Будь то цікавий хакер або будь-який співробітник національної безпеки, ці люди з нетерпінням хочуть мати доступ до ваших повідомлень, а також до деяких популярним додаткам, таким як месенджер Facebook, WhatsApp робить таке відстеження дійсно легким для зловмисників.

Наскрізне шифрування даних в основному гарантує, що постачальник послуг не може зберігати дані, поки ви ділитеся повідомленнями на їх сервері. Це означає, що тільки люди, з якими ви спілкуєтеся, можуть мати доступ до повідомлень і, що між ними ніхто не стоїть: ні розробники, ні уряд, ніхто не може мати доступ до ваших комунікацій.

З великою кількістю додатків для безпечного шифрування даних, Signal є кращим додатком для шифрування повідомлень 2019 на базі Android. Додаток безпечний для завантаження та забезпечує максимальну безпеку даних.

Signal зберігає все в секреті та в безпеці, так як конфіденційність вкрай важлива для вас та тих, з ким ви спілкуєтесь.

Signal отримав право на перевірку і отримав найвищу оцінку від експерта з безпеки Едварда Сноудена, Signal Private Messenger є найбезпечнішим додатком для обміну повідомленнями для користувачів Android і iOS. Він використовує удосконалене наскрізне шифрування даних для захисту повідомлень, що відправляються іншим користувачам

Signal Private Messenger абсолютно безкоштовний, простий і зручний у використанні. Крім того, додаток має відкритий вихідний код. Таким чином, фахівці з технологій можуть легко перевіряти код додатку для забезпечення достовірності функцій безпеки Signal. Є й інші функції, такі як голосові виклики з високим ступенем шифрування, групові чати, передача мультимедіа, функції архівування; і все це не вимагає будь-яких PIN-кодів або інших облікових даних для входу. Крім того, повідомлення можуть самознищитися через певний час.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *