Home   › Хто може бачити ваші особисті дані у мобільних додатках

Хто може бачити ваші особисті дані у мобільних додатках

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Мобільні додатки на вашому смартфоні стежать пильним поглядом за вашим особистим життям. Мобільні додатки добре обізнані про безліч особистих даних, від того типу новин, які ми читаємо, до жанру відео, яке ми дивимося.

Це може вас здивувати: як часто ми переглядаємо політики конфіденційності та натискаємо кнопку «Я згоден».

Але чи знаєте ви, що багато мобільних додатків залежать від сторонніх сервісів, часто невідомих користувачеві додатки, які забезпечують аналітику, монетизацію та інтеграцію з соціальними мережами. Ці мобільні сервіси по відстеженню та рекламі, мають особисте уявлення про нашу приватного життя, завжди зацікавлені в зборі особистих даних користувача.

Чесно кажучи, існує величезний пробіл, якому не вистачає прозорості мобільних додатків, що працюють з особистими даними користувача. Люди схильні встановлювати мобільні додатки, але навіть не знають, що саме робить додаток.

Тривожний сценарій полягає в тому, що сторонні платформи успадковують дозвіл додатку, що дозволяє отримати доступ до великої кількості цінних і особистих даних користувача, які виходять за рамки очікуваної послуги, яку вони повинні надавати.

Відомо, що різні мобільні додатки пропонують персональні дані своїх користувачів популярним рекламним платформ і відстежують чорні списки. Ці платформи збирають особисті дані, такі як ідентифікатори, контактний номер, MAC-адресу, відбитки пальців пристрої та багато іншого.

Ігрові та освітні програми є двома найбільш популярними категоріями, які, як відомо, мають найбільшу кількість сторонніх трекерів. Новинні і розважальні додатки також були представлені великій кількості трекерів.

Це відстеження є дуже широким. Також встановлено, що більшість трекерів мобільних додатків активно працюють в настільних мережах, що дозволяє компаніям отримувати доступ до персональних даних користувачів.

Суворі закони не можуть працювати як вирішення проблеми. Різні закони, такі як Положення про захист даних (GDPR), націлені на захист особистих даних користувачів на більш просунутій основі, але все ж мають справу з щоденними атаками даних. Навіть після того, як ці правові закони вступили в силу, проблема залишається у вигляді великомасштабного потоку персональних даних та процедури компаній, які збирають особисті дані від різних користувачів, які зберігали їх в кінці, а потім передають їх для подальшого використання без проблем конфіденційності користувача робить сценарій ще більш серйозним. Нам потрібно добре знати про мобільних додатках, які ми використовуємо, і які з них вторгаються в особисті дані.

Що далі для безпеки даних? Краще рішення цієї проблеми – перейти на мобільний додаток, яке захищене і не передає дані стороннім постачальникам послуг.

Signal  є одним з таких варіантів, який повністю безпечний і забезпечує наскрізне шифрування.

Вам потрібно переключитися на більш безпечний варіант, такий як Signal, щоб обмежити доступ сторонніх користувачів до ваших особистих даних, що робить його безпечним середовищем для спілкування.

Кінцева мета – заблокувати будь-який сторонній трекер, який може отримати доступ до приватних даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *