Home   › Як світ наближається до збереження конфіденційності даних разом з Signal

Як світ наближається до збереження конфіденційності даних разом з Signal

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Недавні порушення даних змусили світ переключитися на кращий додаток для захисту даних – Signal.

Signal є приватним і безпечним додатком для обміну повідомленнями, що захищає конфіденційність даних споживачів за допомогою шифрування даних.

Простіше кажучи, цей зростаючий розрив між існуючими законами про конфіденційність даних і особистою інформацією користувача підриває безпеку. Інститути, які раніше законопроекти про конфіденційність не були достатньо ефективними, щоб бути відзначеними в якості зразка для майбутнього законодавства.

Проте, новий підхід App to Data Privacy App – Signal відображає способи поліпшення пропозиції, яке включає в себе всеосяжне «золоте правило шифрування», яке повинно гарантувати користувачам, що вони можуть довіряти своїм даними, не турбуючись о будь-яких атаках або порушеннях

Конфіденційність даних в США сьогодні стала серйозною проблемою. Кожен день генерується все більше і більше даних на все більшій кількості пристроїв, і ми не можемо йти в ногу з цим. Тож не дивно, що це програшна гра для всіх нас. Якщо ми не перейдемо до нового підходу конфіденційності даних, це, безсумнівно, перетвориться в програшну гру для усього суспільства.

Суперечка Cambridge Analytica був одним з найбільших в цій серії вивержень, які привернули увагу людей так, що потік експлуатації і злому даних не мав.

Іншим великим шоком стали одкровення Сноудена в 2013 році, що привертають увагу до історії, і змушують нас задатися питанням: наша особиста інформація може також потрапити в несподівані місця?

При такому повідомленні підвищило обізнаність про важливість прийняття належних заходів для захисту наших особистих даних.

Наслідки цього інциденту ще свіжі як для уряду, так і для громадян.

Ви знаєте? Сам Едвард Сноуден використовує Signal. Одна тільки ця річ змушує людей зрозуміти, наскільки безпечним є додаток. Всі повідомлення, що передаються через Signal, повністю зашифровані і доступні тільки відправнику і одержувачу.

Не дивно, що Signal пропонує набагато більше, ніж просто наскрізне шифрування наших повідомлень. Поряд з цим, додаток також приховує практично всі метадані серверу, включаючи відомості про людину, що поділилася повідомленням. Це означає, що тільки передбачуваний одержувач повідомлення може бачити і мати доступ до повідомлення, яке було надіслано. Signal не надає ніяких засобів для збору інформації про відправника повідомлень Signal, і ніхто , хто бажає перехопити транзитні повідомлення Signal, не може отримати до нього доступ. Чесно кажучи, ця система – то, чого всі бажають, коли справа доходить до безпеки даних, оскільки Signal є ідеальним вибором для того, що ви запитуєте в захищеному додатку обміну повідомленнями.

Зрештою, мова йде просто про захист інформації користувача шляхом включення найбільш безпечних і приватних комунікаційних платформ, доступних для запобігання витоку даних. Завдяки оновленому Загального регламенту ЄС про захист даних і повністю захищеною службі обміну повідомленнями особисті дані залишаться конфіденційними.

В кінцевому підсумку, великий підхід Signal в сфері якості та безпеки полягає в захисті конфіденційності користувача.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *