Home   › Tенденція до збільшення різних мобільних загроз

Tенденція до збільшення різних мобільних загроз

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Користуючись смартфоном ви, мабуть, очікуєте рівень конфіденційності даних. Погодьтеся –  досить важко вести чесну розмову або ділитися текстовими повідомленнями, знаючи, що всі ваші особисті зв’язки доступні незнайомцям. Ця цифрова ера, в якій ми живемо, має багато недоліків, коли мова йде про електронну безпеку і конфіденційності даних.

Тут, у цій статті, давайте визначимо кращі мобільні додатки для шифрування, щоб захистити вашу цифрову конфіденційність. Звичайно, набагато зручніше спілкуватися тет-а-тет вживу з ким завгодно і де завгодно. Головна проблема – так само ви не можете бути завжди впевненими, що вас не слухає ніхто зайвий. Кібератаки – одна з найбільш швидкозростаючих галузей, і з кожним днем ​​вона стає все більше.

Крім того, спостерігається тенденція до збільшення різних мобільних загроз. Ось чому дуже важливо переключитися на мобільний додаток для шифрування, щоб захистити вашу цифрову конфіденційність.

Signal

Signal  – комплексний додаток для шифрування повідомлень і голосових викликів. Створений Open Whisper Systems, він з відкритим вихідним кодом і пропонує наскрізне шифрування. Signal призначений тільки для безпечного обміну повідомленнями і дзвінків. Він повністю надійний та безпечний. Платформа дозволяє тільки відправнику і одержувачу отримати доступ до інформації. Найприємніше в Signal – це те, що він дуже простий у використанні і абсолютно безкоштовний.

WhatsApp

Користувачі в усьому світі отримують наскрізне шифрування даних за допомогою WhatsApp. Протокол конфіденційності WhatsApp створений на основі Signal, що робить додаток більш безпечним. Але очевидно, що Signal тримає верх, коли мова заходить про безпеку даних. З іншого боку, WhatsApp захищає зв’язок від будь-яких шпигунів.

Viber

У Viber вам також з нещодавнього часу пропонується наскрізне шифрування. Крім того, додаток пропонує ще й додаткову функцію прихованих чатів, де ви можете приховати як повідомлення, так  і групові чати, які згодом можуть бути розблоковані за допомогою PIN-коду.

Silent Phone (Тихий телефон)

Це послуга на основі передплати також пропонує наскрізне шифрування, оскільки ключі зберігаються у передплатника. Це просто означає, що навіть уряд не може отримати доступ до ваших файлів. Це хороший варіант для зашифрованих повідомлень, що пропонує безпечний обмін повідомленнями, передачу файлів і конференц-зв’язок.

ChatSecure

Ця програма для обміну повідомленнями з відкритим вихідним кодом і є для iOS і Android. Крім того, вона є сумісною з будь-яким класом програмного забезпечення на основі XMPP.

Wickr

Ця програма для обміну зашифрованими повідомленнями  для iOS та Android. Цікава функція  – самознищення повідомлень. Ви можете встановити конкретну дату і час для закінчення терміну дії текстів і їх видалення. Крім того, надіслані повідомлення зашифровані від початку до кінця.

Завершуючи пост, перераховані вище варіанти є одними з кращих програм для мобільного шифрування, щоб захистити вашу цифрову конфіденційність.

Останнє, що хоче будь-який користувач, – це стати жертвою злому. Настав час усвідомити, що кожну хвилину десь у світі хакери намагаються отримати доступ до ваших особистих даних. Активний підхід допомагає запобігти проблемам, пов’язаним з компрометацією ваших даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *