Home   › Зробити ваші дані нечитабельним для тих, хто їх вкрав, може бути єдиним способом зберегти їх

Зробити ваші дані нечитабельним для тих, хто їх вкрав, може бути єдиним способом зберегти їх

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Ми крокуэмо  в епоху, коли простота великого підключення поставила нас під великий ризик злому або навіть більше. Коли наші особисті дані потрапляють в чужі руки, їх наслідки можуть бути вельми руйнівними. Відомі порушення і атаки на дані змусили організації в стані підвищеної готовності зробити дані нечитабельним для тих, хто їх вкрав, може бути єдиним способом забезпечення їх безпеки.

У той час як деякі з найбільш захищених комунікаційних платформ, такі як Signal, можуть бути дуже ефективними в захисті розмов – по суті, крізне шифрування комунікацій.

Шифрування: це перевірена часом методологія, що поступово стає важливою ланкою в мережі. Цей процес скремблируется текст, роблячи його нечитабельним для будь-якого, хто хоче його вкрасти, і він стає обов’язковим компонентом стратегії безпеки, так як він здатний сповільнювати роботу і утримувати хакерів від крадіжки особистої інформації. Гарне шифрування даних здатне стримувати розслідування, що проводяться фахівцями ФБР, з урахуванням того, яких збитків це може завдати складної інформації компанії.

Тут, в цій статті ми поговоримо у тому, чому створення читаються даних стало необхідністю і наскільки важливо шифрування.

Робота зі створення читаються даних:

Процес шифрування заснований на древньому мистецтві криптографії, тобто перетворення простого тексту в зашифровану, нечитаемую і перемішану форму. Для дешифрування зашифрованого тексту на звичайний текст вам необхідний ключ шифрування, який представляє собою послідовність бітів, декодер текст. Ключ доступний тільки для передбачуваного одержувача.

Наскрізне (E2E) шифрування ускладнює вміст будь-якого повідомлення, так що тільки відправники та одержувачі можуть отримати до нього доступ, пропонуючи повне шифрування. Концепція шифрування E2E полягає в тому, що він може легко впоратися з усіма уразливими в комунікаційної последовательности: повідомлення отримує шифрування на кінці відправника, яке може бути розшифровано тільки ключем шифрування.

У той час як ІТ-безпеку забезпечує захист фізичних активів – баз даних, мережевих комп’ютерів, серверів і т. Д. – шифрування даних забезпечує захист особистих даних користувача, що знаходяться між цими активами.

Шифрування даних, т. Е Забезпечення можливості нечитаності даних для будь-якої третьої сторони, є потужним способом забезпечення безпеки даних, а оскільки він не є непроникним, він стає основним обмеженням для хакерів, роблячи дані безпечними і конфіденційними. Не хвилюйся! Навіть якщо дані будуть вкрадені, вони залишаться нечитабельним або майже марними, поки не будуть зашифровані.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *