Home   › Давайте зробимо максимальний крок до конфіденційності, покриваючи її відсутність

Давайте зробимо максимальний крок до конфіденційності, покриваючи її відсутність

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Більшість бізнес-компаній в сучасну епоху добре обізнані про спільні проблеми безпеки даних, докладаючи величезних зусиль і довіряючи практиці максимізації кроку до конфіденційності при покритті її відсутності.

Однак, продемонстровані нещодавніми атаками на безпеку різних технічно підкованих великих компаній, таких як Facebook, Twitter або Gmail, відсутність будь-яких встановлених заходів безпеки несе повну відповідальність за порушення даних. Що дійсно потрібно враховувати підприємствам: який план дій після того, як стався витік даних.

Тут, в цій статті, ви дізнаєтеся про найважливіші аспекти такого дивного зашифрованого додатки для обміну повідомленнями, як Signal. Поряд з зашифрованими повідомленнями навіть аудіо- і відеодзвінки шифруються, що робить його більш безпечним і конфіденційним для користувача.

Signal Messenger – це додаток для заміни традиційних SMS, оскільки воно володіє декількома функціями конфіденційності даних, які призначені, перш за все, для захисту ваших комунікацій від сторонніх атак.

Навіть якщо якась компанія не читає саме повідомлення листування, вона все одно може використовувати збір даних для показу цільової реклами.

Для ясності: є два типи повідомлень, перший з яких – традиційне SMS (служба коротких повідомлень).

Існує і другий, ще один вид повідомлень, якими ви ділитеся через такі служби, як Facebook Messenger, Signal, WhatsApp, Apple iMessage, Gchat або Telegram. Всі ці сервіси не використовують типові протоколи SMS, оскільки вони діляться інформацією через звичайний інтернет.

Сервіси, такі як Signal, вже використовують наскрізне шифрування. З іншого боку, Facebook Messenger не пропонує наскрізного шифрування.

Все що ви пишете в тексті, не єдина важлива річ, коли йдеться про приватність, є й інші невід’ємні частини процесу.

Це метадані: інформація про те, кому ви відправляєте текст, як часто і в який час – і вони так само цінні для маркетингових компаній і рекламодавців, як і звичайні повідомлення.

Як захистити конфіденційність даних?

Зацікавлені інтернет-користувачі, які є частиною компаній-мисливців, відстежують пошуки в Інтернеті або навіть сканують електронну пошту для збору маркетингової інформації, але існують платформи, такі як Signal, що пропонують більш високий рівень конфіденційності даних. Щоб ваші зв’язки залишалися безпечними та захищеними, рекомендується використовувати службу зашифрованих повідомлень. Навіть якщо такі платформи, як Facebook, обіцяють не мати доступу до повідомлень, ви повинні бути впевнені, що захищені від дій хакерів, які намагаються пробратися до ваших приватних даних. Саме для цього найкраще  використовувати службу зашифрованих повідомлень.

Signal Messenger – відмінний вибір, якщо ви шукаєте варіант, який на 100% безпечний і може забезпечити конфіденційність і безпеку конфіденційних розмов на вашому інтелектуальному пристрої. При цьому, Signal – найкраща альтернатива SMS, це не тільки опція наскрізного шифрування, але і легкі у використанні функції, що робить його відмінним простим вибором поряд з деякими приголомшливими функціями, такими як знищуючи повідомлення, роблячи кожного своїм шанувальником.

Якщо ви до цих пір не використовували Signal, ви втрачаєте деякі чудові функції, а також чудовий механізм захисту зв’язку від одного кінця до іншого.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *