Home   › Давайте спочатку зрозуміємо, що таке конфіденційність даних і чому це важливо? Чим це відрізняється від безпеки?

Давайте спочатку зрозуміємо, що таке конфіденційність даних і чому це важливо? Чим це відрізняється від безпеки?

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Ми добре розуміємо реальність того, що безпека, захист і конфіденційність даних є критично важливими питаннями, про які ми повинні говорити, особливо коли мова йде про зв’язок.

У цій статті ми зрозуміємо, що таке конфіденційність даних і чому це важливо? Пояснюючи важливість конфіденційності та безпеки, і чому вони важливі для організації.

Безпека – це захист даних користувача, а конфіденційність означає захист особистості користувача.

Конфіденційність даних забезпечує захист від будь-якого несанкціонованого доступу до даних користувача. Такі програми, як Signal, надають різні засоби безпеки для обмеження доступу до даних користувача з боку будь-яких третіх особ, які бажають порушити конфіденційність користувача. Різноманітність функцій, які він пропонує, робить його ідеальним вибором для забезпечення безпеки даних.

Говорячи про безпеку даних, мова йде про захист особистих даних користувача для захисту інформації.

З різними технологічними досягненнями і їх зростаючим використанням люди стають все більш залежними від нього. Ця залежність, однак, зробила нас більш вразливими для погроз конфіденційності, таких як зломи електронної пошти та крадіжки особистих даних.

Інформаційна система і вміст даних були скомпрометовані протягом багатьох років, але тепер ми повинні перейти до безпечних опцій, таким як Signal, для адекватної безпеки.

На жаль, порушення безпеки дуже поширені, що робить їх майже неминучими. Згідно зі звітом про кіберзлочинність, «тільки в США було викрадено понад 2 мільярди особистих записів. Це рішуче заявляє про необхідність безпечної платформи для максимальної кібербезпеки.

У найближчі роки нам потрібно переключитися на варіанти, які є повністю безпечними і приватними.

Signal – це платформа, яка захищає всі ваші комунікації, пропонуючи наскрізне шифрування.

Ця передача даних, яка здійснюється через Signal, є виключно приватною і безпечною, оскільки навіть Signal не зберігає дані будь-якого роду, щоб дозволити будь-якій третій особі отримати до нього доступ.

Також Signal пропонує різні функції безпеки, такі як самознищення повідомлень, наскрізне шифрування і багато іншого, щоб запропонувати своїм користувачам повний досвід захисту даних.

Хоча люди знають про неналежне поводження з даними користувача з боку Facebook, люди все ще використовують його. Це потрібно припинити, так як існують безпечні опції, такі як Signal, що пропонують різні функції для захисту призначених для користувача даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *