Home   › Дізнайтеся, де живуть ваші неструктуровані дані і як забезпечити їх захист

Дізнайтеся, де живуть ваші неструктуровані дані і як забезпечити їх захист

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Кібер-загрози даних користувача поширені по всьому світу. Незалежно від того,  звідки вони йдуть – від  кібер-зловмисників, охочими вкрасти PII користувачів ( особисту інформацію) або це ненавмисне розкриття цінних даних, дуже важливо ідентифікувати конфіденційні дані, які піддаються експлуатації. Класифікувати Ваші неструктуровані дані і забезпечувати безперервний захист за допомогою Додаток Signal , що захищає його за допомогою елементів управління, орієнтованих на конфіденційність, які вступають в дію при використанні, переміщенні і зберіганні данних на підприємстві.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про те, як важливо структурувати неструктуровані дані з різних причин безпеки, а також про платформах, які допомагають вам захистити найбільш важливі речі – ваші особисті дані.

Такі постанови, як GDPR (Загальний стан речей про захист даних) ЄС, спрямовані на накладення штрафів за будь-які порушення конфіденційності даних. Але крім його відповідності, перевага використання Signal забезпечує надійний захист даних, яка дозволяє користувачам правильно обмінюватися даними з повним захистом для створення нових бізнес-можливостей.

Сьогодні конфіденційність користувача знаходиться в стані підвищеної готовності; як більшість цифрових користувачів втрачають свої дані. Signal не зберігає ніяких даних, тим самим виключаючи всі можливості отримання інформації про особисті дані, підвищуючи лояльність до своїх користувачів.

Які проблеми виникають з неструктурованими даними?

Хоча є варіанти, які допомагають краще керувати структурованими даними, які зазвичай знаходяться в базах даних, де не вистачає даних для покриття конфіденційних даних, таких як імена користувачів або захисні номера, часто це неструктуровані дані, встановлені в файлах, включаючи електронні таблиці і документи, якими набагато складніше управляти, що підвищує ризик атак даних.

Визначення «неструктурованих» даних означає, що ви просто можете вільно переміщати, можливо, конфіденційні дані в різних файлах за допомогою елемента управління, який може легко стати неефективним поза конкретних систем або конкретного додатка, де файли в основному містяться або контролюються, якщо є не є придатною платформою для захисту даних користувача.

Працюючи в багатокористувацьких середовищах, таких як військовий підрядник, HMO або публічне хмара, а також зводячи до мінімуму ризики будь-якого неадекватного розкриття даних на різних етапах, Signal гарантує захист всіх видів даних від будь-яких кібератак.

Як вирішити будь-які проблеми з неструктурованими даними?

Існує кращий спосіб забезпечити безпечне управління як структурованими, так і неструктурованими даними, перевірений в галузі контроль, перевірені технології з використанням передового досвіду.

Signal – додаток для обміну приватними повідомленнями пропонує повну безпеку даних, на яку наражаються різні експерти і користувачі, щоб допомогти в організації даних, а також повну безпеку даних, а також контроль доступу до всіх неструктурованих даними.

Безпека Signal стимулює будь-які інновації в галузі безпеки даних за допомогою комплексних рішень для шифрування. Платформа забезпечує максимально приватну зв’язок, захищаючи від будь-яких порушень даних, що впливають на дані користувача в спокої або в русі.

Майбутні кібератаки все захищені Signal, а також проблемами неструктурованих даних, що забезпечують повну безпеку його користувачам.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *