Home   › Як створити Політику конфіденційності для вашого мобільного додатка?

Як створити Політику конфіденційності для вашого мобільного додатка?

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Ваш мобільний додаток (Android, iOS, Windows або BlackBerry) повиннен мати Політику конфіденційності, це константа.

Ви вважаєте, що Вам не потрібна Політика конфіденційності для вашого мобільного додатка, бо ви самі не збираєте ніяких даних, а використовуєте сторонні інструменти (такі як Flurry, Google Analytics), що збирають дані для вас.

Персональні дані можуть бути будь-якою інформацією, яка ідентифікує людину:

 

ідентифікатор пристрою

адреса електронної пошти

власна назва

інформація про оплати

І більше…

Політика конфіденційності обов’язкова за законом в більшості країн:

 

Закон CalOPPA в Сполучених Штатах

Закон про захист даних у Великобританії

Закон про конфіденційність 1988 року в Австралії та в Канаді

PDPA в Сінгапурі і Малайзії

Федеральна торгова комісія в Сполучених Штатах вимагає, щоб всі програми збирали і використовували особисті дані різних користувачів, щоб добре інформувати про збір особистих даних користувачів.

У «Короткому викладі» пропозиції «Розкриття конфіденційності в мобільних пристроях: створення довіри через прозорість» говориться, що розробники мобільних додатків повинні мати добре розроблену Політику конфіденційності, а також забезпечити її доступність через різні магазини додатків.

Це конкретна вимога стосується всіх магазинах додатків, включаючи Android і iOS:

Хочете знати, як створити політику конфіденційності для вашого мобільного додатка?

Що ж, вам потрібно зробити політику конфіденційності легкодоступною через сторінку профілю у додатку, щоб користувачі могли ознайомитися з нею перед завантаженням і встановленням програми.

Політика конфіденційності управляє використанням імені програмного додатка для мобільних пристроїв, створеного ім’ям компанії-розробника.

Основне в описі програми: функціональність, функції та контент

Існують певні ключові моменти, які важливі до створення політики конфіденційності для вашого застосування. Грунтуючись на останніх змінах, розробники додатків повинні враховувати наступне:

Політика конфіденційності повинна бути доступна на сторінці профілю додатки. Це дозволить користувачам прочитати про правила конфіденційності перед фактичної завантажувати її.

Майте політику конфіденційності в додатку, або маючи пряме посилання на URL-адресу з веб-сайту, або вставте його в додаток. Користувачі повинні бути в змозі знайти і пройти будь-яка юридична угода дуже легко, як вони повинні.

Політика конфіденційності повинна повідомляти про тип особистої інформації, яка буде отримана від користувачів додатку, як вона буде використовуватися і з якою метою. Також, чи буде інформація користувача передана третій стороні чи ні.

Залежно від мобільного застосування і жанру бізнесу вам також може знадобитися дізнатися об  інших юридичних вимогах, необхідних для вашого застосування:

Якщо ваш додаток збирає будь-які особисті дані від своїх користувачів у віці до 13 років, вам необхідно виконати з COPPA

Якщо ваш додаток збирає будь-які особисті дані від неповнолітніх віком до 18 років, дійте відповідно до закону про знищення контенту.

Якщо додаток збирає особисті дані учнів, важливо внести свій вклад в закон SOPIPA.

Якщо ви використовуєте який-небудь код відстеження ретаргетінга / ремаркетингу в Google AdWords або будь-який інший сторонньої службі, важливо оновити політику конфіденційності, щоб проінформувати користувачів про цю практику.

Простіше кажучи, якщо ви відправляєте своє застосування в магазин додатків і ваше додаток збирає персональні дані від своїх користувачів за допомогою програми, то обов’язково мати Політику конфіденційності.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *