Home   › Як Signal захищає користувачів і обмінюються даними

Як Signal захищає користувачів і обмінюються даними

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Ви впевнені, що ваші особисті повідомлення в безпеці?

В даний час, особливо коли рівень витоків даних весь час високий, це питання виявилося досить важливим. Хакери, в основному спонсоровані, з таким відсутністю безпеки, можуть легко порушити конфіденційність користувача. Більшість цих платформ часто отримують доступ до особистих даних користувачів – або, в деяких випадках, до особистому листуванні користувачів – на серверах компанії.

Але є така опція, як Signal, для захисту особистих повідомлень користувача, що пропонує найкраще наскрізне шифрування, щоб жоден хакери не вторгся в усі приватні повідомлення. Signal повинен бути вашим вибором, так що ви не повинні турбуватися про повідомлення, до яких звертаються якісь хакери, рекламодавці або навіть державні чиновники.

Signal це програма, яка потрібно використовувати, якщо ви хочете зберегти конфіденційність повідомлень.

Хочете знати як  додаток Signal захищає користувачів і загальні дані?

Застосування Signal – кращий спосіб поліпшити конфіденційність користувача? Тут, у цій статті, ми поговоримо про те, як сильно змінився цифровий світ за останні кілька років – який все ще дедалі змінюється.

Ключовим моментом тут є не що інше, як «наскрізне шифрування». Будь-яке повідомлення, передане через Signal, не зберігається на серверах компанії, і, отже, не може бути вилучено в інтересах сторонніх рекламодавців або доступне будь-якому співробітникові правоохоронних органів, навіть якщо він має належний ордер.

Який додаток є ідеальним для вас? Давайте поговоримо про деякі деталі популярного додатку, щоб вам було простіше прийняти рішення.

Повідомлення, відправлені через популярну службу текстових повідомлень і викликів Signal, не можуть передаватися будь-яким стороннім рекламодавцям або співробітникам правоохоронних органів. Функції «не для запису» гарантують, що всі ваші розмови будуть безпечними і конфіденційними, оскільки вони недоступні ні на одному з серверів компанії.

Безпека кращого приватного додатку – Signal була в даний час фаворитом, оскільки його оцінили Едвард Сноуден і деякі інші експерти з безпеки даних, особливо відомі його надійністю. Так, код Signal з відкритим вихідним кодом, так що будь-який незалежний дослідник може легко перевірити його на наявність дір ​​в безпеці. Крім того, Signal дозволяє користувачеві перевірити свою особистість, що допомагає гарантувати, що він спілкується тільки з передбачуваним одержувачем. Додаток було оцінено з неймовірним ростом популярності з часу, коли Дональд Трамп став президентом США.

Чи знаєте ви, що наскрізне шифрування даних в WhatsApp насправді вбудовано в протокол захисту даних Signal?

Всі повідомлення, що передаються через Signal, самознищуються і зашифровані, що означає, що вони зникають після прочитання повідомлення.

З іншого боку, звичайні текстові повідомлення, т. Е SMS, взагалі не захищені і не зашифровані, та можуть бути легко зламані будь-яким стороннім користувачем.

Нема чого зволікати

Установіть Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *