Home   › Які месенджери продають ваші особисті дані і чи прийшов час перейти на приватний месенджер Signal?

Які месенджери продають ваші особисті дані і чи прийшов час перейти на приватний месенджер Signal?

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Багато популярних додатків для обміну повідомленнями як і раніше згодні обмінювати конфіденційність користувачів на різні послуги, які надають технічні компанії.

Так, раніше в нас не було вибору, окрім як використовувати ці платформи. Але тепер настав час перейти до приватного месенджеру Signal, оскільки його послуги повністю захищені і зашифровані.

Функції і призначений для користувача досвід не мають нічого, крім як для захисту конфіденційності користувача.

Відсутність конфіденційності даних в поєднанні з невизначеним зберіганням даних зовнішнім об’єктом, який ми не можемо контролювати, позбавляє нас можливості захищати і захищати їх при кожному доступі до даних.

Особисті розмови є одним з найбільших джерел отримання особистої інформації про користувачів. Signal – найкраща заміна додатків Messenger, які продають ваші особисті дані всюди.

У цій статті розповідається про те, чому конфіденційність має значення, і докладно йдеться про функції, які сприяють забезпеченню захищенності програми обміну повідомленнями.

Що робить додаток безпечним?

Щоб бути безпечним додатком для обміну повідомленнями, платформа повинна являти собою набір різноманітних функцій безпеки.

В епоху скандалів і суперечок, таких як файли Cambridge Analytica або нормативних змін, що стосуються захисту даних, таких як широко розрекламований GDPR, нові правила ЄС щодо захисту даних, все більше людей усвідомлюють потенційні порушення, які можуть призвести до того, що відсутність справжньої конфіденційності даних може призвести до колапсу приватного життя.

Це дійсно ідеальний час, щоб почати зміни, і необхідність, з якої ми повинні зробити конфіденційність даних і особисті дані, повинна бути надійною річчю в технології. Використання безпечної платформи стало необхідністю, в той же час відчуваючи гостру необхідність в варіантах забезпечення справжньої конфіденційності.

То ж яку програма для обміну повідомленнями використовувати?

Додаток Messenger, таке як Facebook, не пропонує наскрізного шифрування, обмінюється даними з урядами, сторонніми організаціями, даючи набагато більше підстав для такого переходу. Навіть WhatsApp не є на 100% безпечним.

А як щодо Signal? Який пропонує повне наскрізне шифрування для всіх своїх розмов, не зберігає ніяких повідомлень і зберігає мінімально можливі метадані про своїх користувачів, тільки ті, які необхідні для його функціонування.

Незважаючи на те, що і Signal, і WhatsApp використовують технологію, запропоновану Open Whisper System, розробниками Signal.   WhatsApp вже неодноразово себе діскредитував. Тому Signal – найкраща альтернатива.

З іншого боку, повідомлення Facebook за замовчуванням не зашифровані. Це означає, що будь-хто може отримати доступ до серверів для читання повідомлень користувача.

А ще! Signal був високо оцінений деякими добре відомими іменами світу криптографії та конфіденційності, такими як Едвард Сноуден, Метт Грін і Лаура Пойтрас. Чесно кажучи, ви повинні обов’язково спробувати, так як установка займе всього кілька хвилин. Він відмінно працює як на смартфоні, так і на комп’ютері, і повідомлення можуть бути легко передані за допомогою повного наскрізного шифрування.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *