Home   › Безкоштовні програми для мобільного шифрування для захисту вашої цифрової конфіденційності

Безкоштовні програми для мобільного шифрування для захисту вашої цифрової конфіденційності

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

У всьому світі мільйони користувачів смартфонів щомісяця. Ця величезна цифра також відкриває хакерам можливість проникнення в наші особисті дані, порушуючи нашу особисту інформацію. Час від часу ми чуємо про різні атаках на дані, що призводять до неправильного використання наших особистих даних. Незважаючи на зростаюче число атак, що заважають нашим смартфонам, тільки третина з них фактично щось роблять, тобто переключаються на безпечні і захищені опції.

Це означає, що більшість користувачів все ще упускають можливості захисту даних, виправляючи уразливості і помилки.

Навіть при тому, що є безпечні варіанти, такі як Сигнал, що пропонує наскрізне шифрування, люди все ще не знають про це. Але не хвилюйтеся, тут, в цій статті, ми поговоримо про безкоштовному додатку для мобільного шифрування – про захист вашої цифрової конфіденційності.

Бачачи поточний сценарій, для тих, хто ще не є користувачем Signal, прийшов час перейти на цей самий приватне і абсолютно безкоштовний додаток, що підвищує безпеку даних.

Signal – зашифроване додаток для обміну повідомленнями та голосових викликів – це надійний спосіб безпечного і повністю приватного спілкування на вашому інтелектуальному пристрої. Він забезпечує наскрізне шифрування для захисту всіх комунікацій. Крім того, він перевіряє справжність відправника і одержувача повідомлення, спільно використовує зв’язок, а також цілісність використовуваного каналу.

Тепер популярні платформи, такі як Facebook Messenger, WhatsApp, також почали пропонувати наскрізне шифрування. Так, вони використовують відкритий розробник протоколів Whisper Systems для забезпечення наскрізного шифрування. Але вам потрібно увімкнути вручну. Поряд з використанням захищеної платформи повідомлень ви повинні також прийняти деякі додаткові функції, щоб виключити будь-яку можливість отримати атаку.

Завжди використовуйте довгий і безпечний пароль, щоб обмежити доступ будь-якого користувача до ваших даних. Наявність слабкого пароля рівнозначно тому, що люди, що проходять мимо, повинні кричати, щоб вони прийшли і подивилися вашу особисту інформацію, оскільки ви надаєте їм таку можливість. Щоб впоратися з цим, рекомендується використовувати надійний і безпечний пароль для захисту особистої інформації. Так, ви маєте рацію, це майже неможливо, запам’ятовування довгих і унікальних паролів для різних послуг, які ви використовуєте. Це де менеджер паролів вступає, допомагаючи вам впоратися з проблемою, змушуючи вас згадати тільки головний пароль.

Крім того, ми часто показуємо зміст повідомлень в наших повідомленнях. Будь-хто може пройти і перевірити повідомлення. Щоб впоратися з цим, найкраще уникати появи інформації на заблокованому екрані. Ви можете зробити це, змінивши повідомлення на екрані блокування в параметрі налаштувань.

Переконайтеся, що ви використовуєте додаток, яке пропонує наскрізне шифрування. Чи знаєте ви, що є додатки, які стверджують, що пропонують шифрування, але в дійсності вони пропонують шифрування при передачі – тут ваше повідомлення розшифровується на стороні провайдера, яке зберігається на серверах! Але що, якщо хакер атакує цей сервер? Найкращий варіант – не ризикувати і не пропонувати додатки, які пропонують наскрізне шифрування, таким чином, навіть постачальник послуг не зможе отримати доступ до ваших розмов.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *