Home   › Facebook відмовився від планів продажу реклами на WhatsApp

Facebook відмовився від планів продажу реклами на WhatsApp

janeiro 23, 2020

Sharing is caring!

Безсумнівно, Facebook є одним з найбільших технологічних гігантів в світі. Це тому, що компанія не залишає можливості для монетизації своїх послуг. Будь то призначені для користувача дані або реклама, компанія продає все (як задумав Господар).

У минулому році компанія оголосила, що буде монетизувати WhatsApp, який був придбаний Цукербергом в 2014 році після виплати величезних 19 мільярдів доларів. Але тепер, за повідомленнями, Цукенберг НЕ буде реалізовувати плани з продажу реклами на WhatsApp. Це рішення було прийнято через рік після того, як його засновники вийшли з компанії в знак протесту проти продажу реклами на WhatsApp.

Знаменита кампанія Брайана Актона «Видали Facebook» сильно загрожує Марку Цукербергу, через якого Марк вирішив не продавати рекламу в WhatsApp. Згідно зі звітом, опублікованим Джеффом Хорвіца і Кірстен Грінд в Wall Street Journal, компанія доручила команді відмовитися від роботи з пошуку кращих способів інтеграції WhatsApp з рекламою.

Мало того, робота команди також була видалена з коду WhatsApp. Тим не менше, немає офіційної заяви від Facebook.

У 2018 році батьківська компанія WhatsApp «Facebook» оголосила, що збирається інтегрувати рекламу в функцію «Статус» додатка обміну повідомленнями, щоб компанія могла виконувати своє основне завдання, тобто монетизацію. 2 мільярди користувачів в WhatsApp (що має статися) здаються куркою, що несе золоті яйця для компанії, тому вони вирішили розмістити рекламу в WhatsApp, не замислюючись про наслідки. Але це оголошення приносить компанії великі збитки, так як співзасновники WhatsApp покинули компанію в знак протесту проти продажу реклами на WhatsApp.

Співзасновники Whatsapp, Ян Кум і Брайан Актон, категорично проти реклами на платформах соціальних мереж, згідно з повідомленням в блозі додатки. За словами засновників, реклама – це образа інтелекту, тому вони і захотіли створити щось без реклами. На додаток до цього вони сказали, що «зроблять щось, що не було просто ще одним рекламним центром». Це головна причина, по якій обидва співзасновника покинули компанію в знак протесту.

Брайан Актон покинув компанію у вересні 2017 року. Пізніше в інтерв’ю Forbes Брайан розповів, що у нього виникли проблеми з Шеріл Сендберг (головний операційний директор Facebook) через монетизації WhatsApp, тому він покинув компанію в знак протесту.

Брайан Актон запропонував Сандбергу монетизувати WhatsApp за допомогою моделі заміряного користувача. Щоб виправдати свій запропонований план, Брайан Актон говорить Forbes

«Одного разу створений, він працює всюди в кожній країні постійно»

«Вам не потрібні складні відділи продажів. Це дуже простий бізнес ».

Однак він сказав Forbes, що його план був відхилений Сандберг.

Мало того, Брайан також відмовився від своїх акцій на суму 850 мільйонів доларів і вирішив стати ревним критиком Facebook. Актон говорить Forbes

“Це було схоже на те, що мене примушували робити те, що я не хочу робити … Краще, якщо я піду з цього шляху. І я зробив. ”

Коли з’явився скандал з витоком даних в Facebook (він же Cambridge Analytica), в березні 2018 Брайан Актон запостив такий твіт: «Час настав. #deletefacebook»- без пояснення причин. Його твіт швидко став вірусним і шокував його колишнього боса.

З іншого боку, співзасновник WhatsApp Ян Кум покинув компанію в 2018 році, кількома місяцями раніше після оголошення про продаж реклами в WhatsApp.

Таким чином, Марк вбив свої рекламні плани на даний момент, але до сих пір не ясно, що WhatsApp залишиться без реклами в майбутньому чи ні. Згідно зі звітом, опублікованим в WSJ, рекламні плани «зараз на льоду», але в якийсь момент вони можуть бути переглянуті.

Згідно з повідомленнями, в наші дні WhatsApp займається створенням розширених функцій для бізнесу, щоб люди в країнах, що розвиваються могли використовувати WhatsApp для свого бізнесу.

Зростаюча популярність і величезна база користувачів WhatsApp турбує Facebook або, зокрема, «Цукерберг». Згідно з декількома звітами, WhatsApp, який був спільно розроблений Брайаном Актон, набагато краще, ніж Facebook. Однак Facebook спростовує ці повідомлення і робить вигляд, що все нормально.

Брайан Актон закінчив Стенфордський факультет комп’ютерних наук, потім працював в Yahoo в 1996 році. Він покинув Yahoo в 2007 році, а потім з’явився на співбесіді в Facebook. Але його не обрали, тому він приєднався до Яна Куму і став співзасновником WhatsApp, найпопулярнішого в світі додатки для зашифрованих повідомлень.

У квітні 2012 року Цукерберг вперше відправив лист Яну, після чого у них була перша зустріч за ланчем. У лютому 2014 року Facebook оголосив, що набуває WhatsApp за 19 мільярдів доларів. У вересні 2017 роки після трьох років роботи в Facebook Брайан Актон покинув компанію через проблеми з генеральним директором і головним операційним директором.

Після де-зв’язку з Цукербергом в 2017 році Актон разом з Моксі Марлі

нспайк заснував Signal Foundation в 2018 році. Він також інвестував в фонд 50 мільйонів доларів.

Фонд Signal є некомерційною організацією, метою якої є

Технологія конфіденційності urce, що може захищати і просувати свободу слова по всьому світу, пропонуючи захищену глобальну комунікаційну мережу.

Signal App, продукт Signal Foundation, працює наскрізний механізм шифрування. Це безкоштовно, швидко, а головне безпечно і без реклами.

Додаток Signal розроблено Брайаном Актон, експертом зі створення зашифрованих платформ обміну миттєвими повідомленнями. Signal доступний як для Android, так і для користувачів iPhone.

Передбачається, що в найближчому майбутньому додаток Signal перевершить як призначену для користувача базу WhatsApp, так і її популярність, оскільки воно працює на найкращою з коли-небудь розроблених технологій шифрування. У звітах говориться, що це найкраще і найдосконаліше додаток для обміну миттєвими повідомленнями, яке коли-небудь розробляли.

Додаток Signal поставляється з декількома відмінними функціями безпеки та конфіденційності даних, одним з яких є наскрізне шифрування. Повідомлення, відправлені через додаток Signal, зашифровані і не можуть бути прочитані будь-ким, крім одержувача.

Найприємніше, що навіть виробники додатки Signal не можуть читати повідомлення, що передаються через додаток Signal, оскільки сервери програми не зберігають ключі дешифрування. Ключі для декодування повідомлень відправляються разом з повідомленнями і працюють тільки тоді, коли повідомлення надходять на пристрій одержувача.

Найприємніше те, що призначені для користувача дані, що передаються з додатком Signal, не можуть бути передані іншим стороннім рекламодавцям / додатків, так як батьківська компанія додатки, тобто Open Whisper Systems, є некомерційною організацією і працює на пожертви і гранти. Компанія не займається продажем призначених для користувача даних для розвитку свого бізнесу, такого як Facebook. Розробники програми Signal прагнуть забезпечити конфіденційність і безпеку даних користувача.

Так що не чекайте більше і завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *