Home   › Поради щодо безпеки – як зберегти вашу фінансову та особисту інформацію в безпеці

Поради щодо безпеки – як зберегти вашу фінансову та особисту інформацію в безпеці

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Платформа, що зберігає особисту інформацію користувача і забезпечує її абсолютну безпеку, надзвичайно важлива. З цієї причини нам потрібно переключитися на варіанти, які набагато безпечніші, захищаючи його від будь-яких атак даних.

Фактично, малі підприємства пропонують більше даних для хакерів, ніж великі, оскільки не вкладають багато коштів в кібербезпека. Ось чому для малого бізнесу дуже важливо бути уважним до всієї конфіденційної інформації, яка передається, яку може захотіти хакер.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про радах із захисту даних, які забезпечать безпеку вашої фінансової та особистої інформації.

Дотримуйтесь реалістичним заходам безпеки, що забезпечує конфіденційність особистої інформації, захищаючи її від несанкціонованого і несанкціонованого доступу.

Будь-яка служба з чіткою політикою конфіденційності добре знає, як захистити особисту інформацію своїх клієнтів. Політика конфіденційності повинна бути чимось, на що користувачі можуть посилатися при поясненні різних методологій для забезпечення безпеки особистих даних. Будьте впевнені в тому, що ваші особисті дані зберігаються або збираються, оскільки вони можуть бути хакерами для збору інформації.

Пам’ятайте про вашої особистої інформації, про те, де ви нею діліться, і про те, хто має до неї доступ. Розумійте різні види активів, які у вас є, і чому будь-який хакер може атакувати їх.

Ніколи не варто недооцінювати загрозу даних. Згідно з опитуванням, 85% малих підприємств вважають, що зловмисником є ​​тільки великі підприємства. Але насправді було кілька випадків, коли невеликі компанії втрачали тисячі доларів, відновлюючись після атак кіберзлочинців.

Безпечна платформа – це та, яка не збирає непотрібні дані. Чим більше даних зберігається в будь-якому сервісі, тим більше проблем. При використанні будь-якої програми уникайте використання будь-якого номера соціального страхування або будь-якої особистої інформації, яка використовується для ідентифікації клієнта. Замість цього виберіть логін пароль і ідентифікацію. Додаткові шари допомагають захистити зловмисників від симуляції користувачів. Крім того, розгляньте можливість видалення будь-якої особистої інформації, яка не має сенсу. Зберігання самого безпечного програмного забезпечення для обміну повідомленнями, ймовірно, є кращим захистом від будь-яких вірусів, шкідливих програм або будь-яких інших онлайн-загроз. Такі програми, як Signal, автоматично захищають і захищають від ризиків, пов’язаних з даними, забезпечуючи безпеку і захист вашої інформації.

Використання декількох шарів для безпеки даних. Спам-фільтри видаляють всі фішингові і шкідливі шахрайські програми, більшість з яких націлені безпосередньо на підприємства, і забезпечують безпеку і простоту використання Вашу електронну поштову скриньку. Не забудьте використовувати брандмауер для захисту злочинців від чутливості.

Сканувати будь-які нові пристрої, перш ніж підключати їх до вашої мережі.

Навчіть своїх співробітників. Оскільки вони часто обробляють дані клієнта. Дуже важливо, щоб вони завжди були в курсі захисту інформації, щоб вона не потрапила в чужі руки.

Хоча смартфони підвищують гнучкість користувача, але в той же час вони є джерелом конфіденційних даних, які, очевидно, можуть завдати великої шкоди. Дуже важливо забезпечити безпеку пристроїв і захистити їх від крадіжки даних будь-якого типу.

Правильні кроки дуже важливі, коли мова заходить про конфіденційність даних. Кількість кібератак зростає, і кожен день ми чуємо про те, що будь-яке гучне ім’я піддається атакам або злому за допомогою транзакцій даних. Щоб залишатися захищеними, ми повинні розглянути наступні кроки. В даний час, особливо коли рівень витоків даних весь час високий, це питання виявилося досить важливим. Хакери, в основному спонсоровані, з таким відсутністю безпеки, можуть легко порушити конфіденційність користувача. Більшість цих платформ часто отримують доступ до особистих даних користувачів – або, в деяких випадках, до особистому листуванні користувачів – на серверах компанії.

Але є така опція, як Signal, для захисту особистих повідомлень користувача, що пропонує найкраще наскрізне шифрування, щоб жоден хакери не вторгся в усі приватні повідомлення. Signal повинен бути вашим вибором, так що ви не повинні турбуватися про повідомлення, до яких звертаються якісь хакери, рекламодавці або навіть державні чиновники.

Signal це програма, яка потрібно використовувати, якщо ви хочете зберегти конфіденційність повідомлень.

Хочете знати як  додаток Signal захищає користувачів і загальні дані?

Застосування Signal – кращий спосіб поліпшити конфіденційність користувача? Тут, у цій статті, ми поговоримо про те, як сильно змінився цифровий світ за останні кілька років – який все ще дедалі змінюється.

Ключовим моментом тут є не що інше, як «наскрізне шифрування». Будь-яке повідомлення, передане через Signal, не зберігається на серверах компанії, і, отже, не може бути вилучено в інтересах сторонніх рекламодавців або доступне будь-якому співробітникові правоохоронних органів, навіть якщо він має належний ордер.

Безпека кращого приватного додатку – Signal була в даний час фаворитом, оскільки його оцінили Едвард Сноуден і деякі інші експерти з безпеки даних, особливо відомі його надійністю. Так, код Signal з відкритим вихідним кодом, так що будь-який незалежний дослідник може легко перевірити його на наявність дір ​​в безпеці.  Всі повідомлення, що передаються через Signal, самознищуються і зашифровані, що означає, що вони зникають після прочитання повідомлення.

Установіть Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *