Home   › Новий метод встановлення відповідальності за порушення даних

Новий метод встановлення відповідальності за порушення даних

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Що не день, здається, ми читаємо про те чи інше порушення особистих або корпоративних даних: від даних кредитних карт і ПІН-кодів банкоматів, вкрадених з найбільших платформ США, до особистих даних про здоров’я – всі види даних потрапляють до зловмисників.

Ця тенденція, швидше за все, збережеться й надалі, оскільки багато компаній не можуть переконливо оцінити системи на наявність різних недоліків безпеки. Хакери завжди знаходять способи знайти лазівки, щоб атакувати призначені для користувача дані.

Необхідні нові методи, схеми і, безумовно, час, щоб зосередитися на кібербезпеці, мати можливість відповідати на зломи даних і реагувати ефективними діями для забезпечення конфіденційності даних.

Такі платформи, як Signal, пропонують краще в цій області, бо спеціалізуються на цифровій конфіденційності та кібербезпеці, пропонуючи наскрізну зашифровану послугу. Розробники Signal розуміють стратегії і методи хакерів, тому можуть краще забезпечувати повну безпеку даних.

Кожен раз, коли відбувається атака даних, найочевидніше запитання, який виникає у вас в голові – що за дані були вкрадені.

Порушення даних, пов’язані з розкриттям особистих даних мільйонів американців, стали звичайною рутиною. Нажаль ніяка бізнес-організація не приділяє достатньої уваги питанням кібербезпеки, незважаючи на всі попередження про те, що заходи кібербезпеки неадекватні і, отже, не в змозі уникнути порушення даних, яке необхідно усунути шляхом належної уваги до будь-яких таких попереджень. Як наслідки цих інцидентів, компанії повинні повідомляти про ці порушення користувачам, чиї особисті дані, можливо, були скомпрометовані. Найчастіше компанії пропонують безкоштовні послуги моніторингу постраждалим клієнтам протягом одного або двох років.

Компанії втрачають фінанси в ім’я злому даних, а також надають кредитний моніторинг для користувачів, що витрачають гроші на прийняття додаткових заходів безпеки даних. Але страхові тарифи можуть відрізнятися.

Користувачі з конфіденційними особистими даними тим не меньш все ще стикаються з ситуацією, коли їм доводиться йти на компроміс. Компанії несуть відповідальність за порушення конфіденційності, часто оголошуючи це простим компромісом особистих даних.

Але в сучасному світі будь-фка шкода – віртуальна або фізична – може бути травматичною для людини абсолютно однаково. Законодавство США ускладнює привласнення будь-яких доларових значень нематеріальним питанням. Однією із частих корисних порад для визначення дійсного значення величини, про яку відомо лише трохи, для початку з екстремального значення і визначення, чи дійсно можливо звуження діапазону в межах значення, яке, ймовірно, буде встановлено. Цей метод не дає будь-якого точного значення, але діапазон в межах кількості, яка знайдена краще, ніж привласнення нульового значення кількості, невідомий.

Компанії мають і повинні нести повну відповідальність за такого роду шкоди.

Належна оцінка будь-якої такої шкоди повинна оцінюватися шляхом визначення розумних засобів, які турбуються про різні наслідки будь-якого порушення даних.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *