Home   › 50 мільйонів доларів інвестицій в Signal

50 мільйонів доларів інвестицій в Signal

fevereiro 28, 2020

Sharing is caring!

Зашифрований додаток для обміну повідомленнями Signal було проінвестовано на 50 мільйонів доларів  мільярдером-технологом з грандіозним досвідом в галузі цифрових комунікацій.

Брайан Актон, співзасновник популярного додатка для обміну повідомленнями WhatsApp, інвестував в Signal 50 мільйонів доларів і зараз співпрацює з творцем Signal Private Messenger Моксі Марлінспайком.

У повідомленні Брайана йдеться: «Ми плануємо створити нову некомерційну модель технології, орієнтовану на конфіденційність і захист даних для всіх і при будь-яких умовах».

У 2014 році WhatsApp Брайана Актона був придбаний Facebook за 19 мільярдів доларів. Але він покинув компанію в 2017 році через розбіжності з керівництвом Facebook.

Покинувши Facebook, Брайан Актон вклав 50 мільйонів доларів в комплексний проект шифрування Signal і приєднався до Signal Foundation в якості виконавчого директора.

Signal – це єдина служба шифрованих повідомлень, рекомендована експертами з безпеки, захисниками конфіденційності та журналістами, такими як Лаура Пойтрас, Едвард Сноуден, Брюс Шнайер, Метт Грі і т. д. Зараз вона стала популярним додатком для зашифрованих повідомлень, бо наразі всі почали більше піклуватися про захист повідомлень від сторонніх і випадкових людей.

Служба обміну зашифрованими повідомленнями використовує наскрізне шифрування для забезпечення конфіденційності та безпеки викликів і повідомлень. Завдяки сучасному протоколу передачі повідомлень, що використовується в Signal Private Messenger, коли тільки відправник і одержувач можуть читати повідомлення, Signal не дозволяє третім особам перехоплювати призначені для користувача повідомлення і дзвінки, а протокол самого додатка настільки ефективний для захисту призначених для користувача даних, що його конкуренти Facebook Messenger і WhatsApp використовують шифрування Signal і для шифрування своїх додатків.

Signal Private Messenger не продає рекламу і ніколи не залучав венчурне фінансування в проект. Він управляється некомерційною організацією, заснованою на грантах і пожертвуваннях.

Особливості Signal Private Messenger.

Сервіс оснащений декількома функціями підвищення безпеки додатка для своїх користувачів. У додатку Signal є клавіатура інкогніто, ця опція дозволяє запитувати клавіатуру для відключення персоналізованого підбору слів з уже існуючої бази.

Існує також опція блокування екрану, доступ до якої можна отримати за допомогою блокування екрану або відбитка пальця мобільного телефону. Таймер блокування екрану може бути вибраний і встановлений за бажанням користувача.

Включивши захист екрану, ви можете заблокувати знімки екрану в додатку.

Встановивши ПІН-код для входу в додаток Signal, ви зможете привнести додатковий рівень безпеки свого облікового запису. Вас запитають про це, коли ви зареєструєтесь за своїм номером телефону в Signal. У разі, якщо ви забудете свій PIN-код, додаток буде заблоковано на 7 днів.

Якщо ви хочете спробувати функцію надійного обміну повідомленнями поряд з безліччю інших зручних функцій, пристосованих безпосередньо для користувача, перейдіть на Signal Private Messenger зараз.

Це безкоштовно, зручно і безпечно.

Скачайте і почніть жити з Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *