Home   › Є проблеми з безпекою та конфіденційністю? Спробуйте додаток Signal прямо зараз

Є проблеми з безпекою та конфіденційністю? Спробуйте додаток Signal прямо зараз

janeiro 17, 2020

Sharing is caring!

З появою Інтернету людський життєвий уклад повністю змінився. Пройшли ті часи, коли нам доводилося використовувати традиційну пошту для відправки повідомлень своїм близьким, тому що тепер у нас є програми для обміну миттєвими повідомленнями.

З появою додатків для обміну миттєвими повідомленнями тепер ми можемо зв’язатися з ким завгодно по всьому світу одним клацанням миші. Facebook, WhatsApp, Skype, Viber, Telegram і т. Д. Багато інших програм для обміну миттєвими повідомленнями доступні в Google Play і магазині додатків Apple.

Шифрування стало основною потребою: атака даних преследцет нас всюди. Без сумніву, наявність різних безкоштовних додатків для обміну повідомленнями збільшує витрату заряду акумулятора смартфона, а також створює незручності і надмірне час на обробку кожного з них. Говорячи про рішення всіх цих проблем, будь то обмін офіційний документ із колегами з офісу або відправка текстового або голосового повідомлення для зв’язку з друзями, тут, в цій статті, ми обговоримо кілька основних причин, чому вибрати Signal значно покращився, порівняно зупинити свій вибір на WhatsApp або Фейсбук мессенджере.

Signal – це одна з кращих кроссплатформенних служб миттєвих повідомлень в порівнянні з будь-яким іншим додатком.

Люди також говорять про його простоті у використанні. За допомогою шифрування важко впровадити повідомлення для поганих хлопців, охочих збирати наші особисті дані, і ви знаєте, що вони завжди готові отримати доступ до вашої особистої інформації.

Open Whisper Systems, розробник Signal, завжди може бути кращим вибором з безпекою даних в якості основної мети. Завдяки дюжині функцій і спільноти з відкритим вихідним кодом, додаток стає улюбленим для всіх.

Важливо розуміти, що Signal має відкритий вихідний код і може бути легко перевірений будь-яким технічним експертом, що є прекрасним методом для його рецензування з точки зору безпеки ..

Інша причина переходу на Signal полягає в тому, що він дуже популярний для різних проблем безпеки. Нещодавно з’явилися новини про те, що WhatsApp співпрацює з відкритою системою Whisper від Signal, яка, як відомо, інтегрує наскрізне шифрування для WhatsApp, показуючи, що Signal настільки досконалий як додаток безпеки, що навіть WhatsApp співпрацює з ним.

Open Whisper з його протоколом з відкритим вихідним кодом ускладнює роботу деяких з найбільш популярних компаній на цій планеті, і так, Signal також абсолютно безкоштовний. Робота Open Whispers повністю фінансується командою приватних донорів та грантів фонду.

Для цього розробники Signal хочуть зробити концепцію зашифрованого обміну повідомленнями якомога простішою – захоплюючої і виразною – не чекайте і зробіть його своїм додатком для обміну повідомленнями за замовчуванням зараз!

Поряд з проблемами конфіденційності більшості додатків для обміну миттєвими повідомленнями не вистачає новітніх функцій безпеки, що призводить до злому даних. Через проблеми безпеки і конфіденційності за останні кілька місяців було зареєстровано кілька випадків порушення даних.

Якщо у вас також є проблеми з безпекою та конфіденційністю при використанні популярних додатків для обміну миттєвими повідомленнями, таких як WhatsApp, Facebook і т. Д., То ви повинні спробувати додаток Signal. Якщо ви не впевнені, не хвилюйтеся, тому що нижче ми згадали кілька моментів, які прояснять всі ваші сумніви, пов’язані з додатком Signal.

Додаток Signal працює по наскрізний технології шифрування, розробленої Open Whisper Systems. Це означає, що надісланих або отриманих повідомлень у високому ступені зашифровані як для відправника, так і для одержувача, і не можуть бути перехоплені або прочитані ким-небудь ще, включаючи розробника Signal App.

Повідомлення, відправлені через додаток Signal, залишаються зашифрованими навіть при проходженні через сервер додатки і дешифруються тільки при досягненні одержувачем. Єдиним одержувачем є той, хто має право декодувати і отримувати доступ до повідомлення з використанням криптографічних ключів, спільно використовуваних відправником та отримувачем разом з повідомленням.

Що стосується питань безпеки і конфіденційності, додаток Signal має переваги перед іншими платформами обміну миттєвими повідомленнями, оскільки повідомлення Signal не можуть бути зашифровані, навіть якщо цього хоче будь державна установа.

Наскрізний протокол шифрування Signal App запобігає крадіжці повідомлень хакерами, сторонніми додатками і державними установами.

Використовуючи опцію «Тайм-аут неактивності блокування екрану», користувачі можуть встановити час блокування, щоб додаток блокувалося після закінчення часу блокування. Час блокування програми може бути відрегульовано користувачем, в той час як мінімальний час блокування для користувачів

Є проблеми з безпекою та конфіденційністю? Спробуйте додаток Signal прямо зараз.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *