Home   › Єдиний спосіб зберегти ваші дані в безпеці – зробити ваші дані нечитабельним

Єдиний спосіб зберегти ваші дані в безпеці – зробити ваші дані нечитабельним

janeiro 10, 2020

Sharing is caring!

Кібер-зловмисники в повному розпалі за крадіжку ваших даних. Прийшов час зробити його нечитабельним, щоб зберегти його в безпеці. У зв’язку з різким збільшенням числа витоків персональних даних за останні кілька років, стало вкрай важливо шукати варіанти, які пропонують наскрізне шифрування.

У зв’язку з поширенням кібератак стало обов’язковим залишатися активним відносно захисту особистих даних. Для того, щоб допомогти вам, тут, в цій статті, ми обговорили деякі важливі моменти, щоб тримати хакерів подалі.

На жаль, багато людей до сих пір мало знають про це. Тому, щоб ви не потрапили в цю категорію, зробіть свої дані нечитабельним для всіх, хто планує їх вкрасти і зберегти в безпеці.

По-перше, дуже важливо зберігати поновлення додатків, які ви зазвичай використовуєте для щоденних комунікацій, особливо для виправлення помилок безпеки. Тримайте всі додатки, гаджети, інтелектуальні пристрої оновленими до останніх версій.

Нещодавно ФБР винесло попередження людині, яка володіє роутером, йому потрібно його перезавантажити. Хоча цього недостатньо для захисту файлів і мережі, вжиття додаткових заходів для захисту зв’язку не заподіє шкоди. Якщо хакери можуть знайти вразливість в операційній системі, вони можуть навіть використовувати її для атаки на комп’ютери, поки вона не буде виправлена.

Дивно, але, по крайней мере, половина розумних користувачів не спромоглися використати навіть найпростішу функцію парного коду з декількох цифр для захисту своїх пристроїв. Існують різні способи, якими кібер-зловмисник може проникнути в ваш телефон і отримати несанкціонований доступ до ваших особистих повідомленнями, інформацією і багато чому іншому.

Просто встановіть захисний код для додаткової безпеки. Спочатку це може бути незначним незручністю, але пізніше це може стати відмінною заходом безпеки для більш тривалої роботи. Використовуючи наскрізне шифрування даних, дані перетворюються в нечитаемую форму, яку можна розшифрувати тільки за допомогою унікального ключа або пароля.

Ця функція допомагає запобігти несанкціонованому доступу до персональних даних користувача, додаючи додатковий рівень захисту даних, щоб ніхто не порушував ваш особистий простір.

Якщо ви серйозно ставитеся до своєї безпеки даних, важливо зробити ваші дані нечитабельним і стерти всі особисті дані назавжди.

В даний час практично всі мобільні додатки мають різні вразливості, пов’язані з небезпечним зберіганням даних, що дозволяє платформам Android і iOS відкривати хакерських атак системи безпеки для крадіжки конфіденційної інформації. Споживачі, які використовують ці програми, до сих пір не знають, наскільки небезпечні ці платформи.

Таке вразливе зберігання даних є однією з дірок будь-якого мобільного пристрою iOS і Android.

Незважаючи на жахливу потреба в захисті мобільних даних, недавнє дослідження показує, що п’ятдесят відсотків від загального числа компаній не виділяють ніякого бюджету на безпеку додатків. Більш ніж мільйони мобільних пристроїв можуть бути заражені навмисно і цілеспрямовано в будь-який час.

Безпека даних є однією з найбільш поширених вразливостей, які виявляються в мобільних додатках, при цьому більшість додатків мають високий ризик безпеки.

Тільки кілька варіантів вважаються безпечними для зв’язку, оскільки відомо, що пара мобільних додатків мають уразливості, пов’язані з передачею небезпечною середовища.

Ще одна уразливість виявлена ​​в мобільному додатку, яке покликане відображати кібератаки.

Крім того, дослідження показує, що в середньому витік даних може привести до великих втрат для компанії. Так що будьте обережні, це може бути корисним всім тим компаніям, у яких немає бюджету на безпеку їх додатків.

Прогнозується, що в найближчі кілька років платформа мобільних додатків, призначена для боротьби з кіберзлочинністю, буде продовжувати розвиватися. Хоча різні додатки і дуже зручні, вони можуть бути просто магнітом для кібератак, що призводить надалі до втрати даних. Нам потрібні рішення, які повністю безпечні і зашифровані. Хочете знати, як їх отримати? Спробуйте Signal!

Будь-який додаток, що управляє конфіденційними даними, особливо фінансовими даними користувачів, має використовувати першокласну платформу безпеки. Це призведе до завоювання довіри користувачів і допоможе уникнути надалі будь-які порушення безпеки.

Боротися з кібер-атаками не зовсім резонно, так як хакери постійно шукають нові способи злому, навіть якщо використовуються одні з найскладніших рівнів

захистів безпеки.

Краще рішення проблеми – випередити цих хакерів, активно використовуючи надійні і потужні опції, як наприклад Signal.

У тому випадку, якщо ви виявите порушення персональних даних, дуже важливо визначити характер походження або ступінь атаки, уточнити що з особистих даних було порушено і з якого боку прийшла загроза.

Очевидно, що інформаційні очікування досить високі, тому що терміни є короткими і, таким чином, являють собою серйозну проблему для організації, оскільки вона намагається задовольнити вимоги, одночасно намагаючись усунути проблему, пов’язану з витоком даних, підтримуючи поточну роботу в цілому.

Для подальших груп безпеки, зокрема, ця проблема ідентифікації злому даних стає ще більш складною, враховуючи, що зломи даних не виявляються тижнями, місяцями або навіть роками.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *