Home   › Європейська комісія з обміну повідомленнями вибирає Signal

Європейська комісія з обміну повідомленнями вибирає Signal

fevereiro 26, 2020

Sharing is caring!

Європейська комісія рекомендувала своїм співробітникам перейти на Signal Private Messenger. Комплексна служба зашифрованих повідомлень Signal стала улюбленим додатком для обміну повідомленнями для багатьох державних органів по всьому світу.

У зв’язку з кількома гучними інцидентами, пов’язаними з кібербезпекою, Європейська комісія доручила своїм співробітникам перейти на додаток Signal для обміну миттєвими повідомленнями. Тим не менш, він не буде використовуватися для всіх комунікацій.

Зашифровані електронні листи будуть використовуватися для відправки некласифікованої, але конфіденційної інформації, а в секретних документах як і раніше стануть застосовуватися більш суворі заходи безпеки. Тим часом, Signal рекомендований для зовнішніх комунікацій між персоналом і людьми поза організації.

На початку лютого на внутрішніх державних інформаційних стендах була поміщена офіційна інструкція, яка повідомила співробітників про те, що Signal був обраний в якості рекомендованого додатка для миттєвих повідомлень. Цей крок ЄС був зроблений для підвищення безпеки комунікацій. Кілька місяців тому BuzzFeed News повідомляли, що посольство ЄС в Москві було зламано, тоді інформація була вкрадена з його мережі.

Після цього резонансного випадку The New York Times також повідомила, що протягом 3 років дипломатичні повідомлення ЄС кілька разів піддавалися злому. Згідно з офіційними заявами, цей випадок показав «вкрай низький рівень захисту».

Дослідницька фірма з кібербезпеки Area 1 Security виявила, що величезна кількість дипломатичних телеграм було завантажено з системи COREU, яка використовується установами ЄС та національними урядами для відправки або отримання повсякденному інформації, що стосується зовнішньої політики.

Це не перший випадок, коли урядовий орган доручив своїм співробітникам перейти на Signal. Кілька місяців тому The Guardian повідомила, що консерватори (правляча партія Великобританії) дали вказівку своїм депутатам перейти на службу WhatsApp. Ходять чутки, що це було зроблено завдяки появі функції зникнення повідомлень. Однак ж сама партія заявила, що це тому, що з приходом нового більшого числа депутатів, перевищили ліміт максимального розміру групи WhatsApp.

Завдяки наскрізній технології шифрування і відкритому вихідному коду Signal, він користується популярністю у таких активістів, як Едвард Сноуден.

Експерт з криптографії в Університеті Левена Барт дебатів сказав: «Signal, як WhatsApp від Facebook і iMessage від Apple, але відрізняється він тим, що заснований на дуже інноваційному протоколі шифрування». Він додав також: «і так, у нього відкритий вихідний код, ви можете перевірити, що відбувається під капотом».

Signal, розроблений в 2013 році засновано некомерційною організацією, яка підтримується співзасновником WhatsApp Брайаном Актон, який покинув WhatsApp після ідеологічних сутичок з Facebook.

Експерти по конфіденційності вважають, що безпека Signal вище, ніж у інших додатків. Він не може читати повідомлення і прослуховувати дзвінки, і ніхто інший не може. Хоча WhatsApp використовує протокол Signal, але перший не володіє відкритим вихідним кодом. Signal не зберігає метадані повідомлення і не використовує хмарне сховище для резервного копіювання повідомлень.

Для безпечного обміну повідомленнями в Signal введено безліч функцій безпеки, таких як «зникнення повідомлень», «блокування екрану», «клавіатура в режимі інкогніто», «запечатаний відправник» і т. Д. Щоб зробити його зручним для користувача, Signal також оголосив про підтримки стікерів. За два з невеликим місяці було завантажено понад п’ять тисяч наклейок в додаток ..

Отже, навіщо зволікати – вибирайте Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *