Home   › Як зменшити ризик витоку даних з вашого застосування?

Як зменшити ризик витоку даних з вашого застосування?

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Безпека даних є найвищим пріоритетом кожної компанії, зі зростаючим списком порушень даних – і на те є вагома причина: майже всі користувачі регулярно отримують доступ до приватних даних з своїх смартфонів, що означає, що конфіденційна інформація не повинна потрапляти в чужі руки. складна дилема. Ставка все ще набагато вище, ніж будь-коли раніше. Чи знаєте ви, що, згідно зі звітом за 2018 рік, середня вартість атаки на корпоративні дані становить 3,86 мільйона доларів? Це на 6,4% більше, ніж передбачувана вартість.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про важливі способи зменшення ризику витоку даних з вашого додатки, а також про найкращий варіант використання програми обміну повідомленнями для захисту ваших комунікацій.

Після злому даних компанія повинна обмежити потік даних і припинити будь-яку додаткову втрату даних, виявити будь-які потенційні уразливості і потім усунути їх.

Організація реакції експерта, будь то юристи, криміналісти, оператори, IT, HR, комунікація та персонал зі зв’язків з інвесторами, а також керівництво будь-якого експерта. З платформою, орієнтованою на експертів, можна легко впоратися з будь-якими наслідками порушення в різних аспектах діяльності окремого користувача або підприємства.

Захист особистих даних

Для зупинки будь-якої втрати потрібна повна безпека як фізичної області, так і даних системи. Оснащення підходящим і безпечним рішенням, наприклад, використання наскрізної зашифрованою платформи, обмежує будь-який доступ до логічної і фізичної середовищі зберігання даних, що робить його важливим кроком для забезпечення конфіденційності даних. Крім того, всі важливі дані, такі як паролі, повинні час від часу належним чином контролюватися, а також коди доступу і оновлюватися авторизованим користувачем.

Пріоритетність захисту даних

Падіння декількох бізнес-організацій призвело до того, що їх стратегії безпеки стали занадто загальними і слабо поширеними. Деякі з рівня списку можуть підвищити ефективність за рахунок захисту важливих активів.

Захист того, що життєво важливо, допомагає захистити комунікації.

Краща практика для реагування на будь-які інциденти – мати добре захищену платформу для приватного спілкування. Завжди рекомендується скласти контрольний список для забезпечення того, щоб всі завдання були захищені відповідно до призначення. Додаток типу Signal має відкритий вихідний код і абсолютно безкоштовно.

Віддалене спостереження

Щоб знизити ризик витоку даних з програми, регулярно стежте за кіберзагроз 24/7.

Коли стався напад на Cambridge Analytica, популярна платформа Facebook розкрила, як вона забезпечує доступ до мільйонів інформації облікового запису користувача. Подібні атаки підкреслюють необхідність постійного моніторингу мережі компанії. Краще, щоб ми захищали дані, перш ніж вони призведуть до надзвичайно дорогого бізнесу. Віддалений моніторинг і зашифрована платформа також забезпечують повну безпеку, дозволяючи користувачам завжди залишатися захищеними. Сервер зберігає найменшу можливу кількість метаданих, в результаті чого потенційна проблема може бути вирішена автоматично або розширена, а потім видалена. Економічно ефективним рішенням є використання безкоштовного наскрізного зашифрованого додатки для обміну повідомленнями для забезпечення постійного захисту даних мільйонів користувачів. Це дозволяє користувачеві більше зосередитися на інших видах діяльності.

Якісна конфіденційність даних, забезпечує повну безпеку в будь-який час, щоб позбутися від потенційних загроз безпеки даних, реагуючи відповідним чином.

Резервне копіювання даних і їх відновлення забезпечують захист від втрати будь-яких особистих даних і відповідні заходи проти кібератак.

Резервне копіювання даних необхідно, якщо вам потрібен захист бізнесу від будь-якої втрати даних. Для забезпечення захисту даних важливо розмістити дані на своїх серверах резервного копіювання.

Стратегія повинна включати планування і тестування відповідей на різні види збоїв, налаштування бази даних для резервного копіювання та відновлення, налаштування правильного розкладу резервного копіювання, моніторинг середовища резервного копіювання, усунення неполадок під час резервного копіювання та відновлення після будь-якої втрати даних. заощаджуючи час і гроші, найкраще працювати на безпечній платформі, яка забезпечує повну безпеку за допомогою автоматизованої системи. Додатки для безпечного обміну повідомленнями гарантують, що дані захищені та надійно оновлені.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *