Home   › Як забезпечити безпечне спілкування за допомогою програми Signal

Як забезпечити безпечне спілкування за допомогою програми Signal

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Конфіденційність є однією з найбільш чутливих тем в наш час. Кожен день ви отримуєте новини про деякі порушення безпеки через недоліки програмного забезпечення. Зараз нічого не безпечно – навіть приватні інформатори.

Витік даних відбувається щодня, а облікові записи піддаються крадіжці через неналежне обслуговування програмного забезпечення. Це насправді досить тривожно.

Таке середовище привела до зростаючого попиту в додатках, таких як Signal, які набагато більш безпечні і конфіденційні, з повагою ставлячись до своїх користувачів і їх приватним даними.

У цьому пості ми поговоримо про безпечний мессенджере-Сигналі, який забезпечує безпечний зв’язок.

Сигнал є безпечним приватним месенджером, який робить упор на конфіденційність і безпеку користувачів, використовуючи популярний метод шифрування.

Сигнал перетворився в абсолютно особливу категорію через зростання обізнаності про конфіденційність даних, так що повідомлення не доступно іншій третій стороні, що усуває розумну заклопотаність з приводу використання повідомлень проти конфіденційності даних користувачів.

Люди вже переключилися на додаток обміну повідомленнями Signal для обміну повідомленнями, фотографіями, особистою інформацією і багатьом іншим.

Сприяння відсутності правил політики конфіденційності деяких популярних приватних платформ, таких як Facebook або Google, які використовують дані користувача для достатнього таргетингу реклами.

Основним принципом, що лежить в основі безпечного обміну повідомленнями Signal, є наскрізне шифрування.

Додаток Signal використовує своє власне шифрування, відоме як Whisper Protocol. Це також використовується в інших додатках, таких як WhatsApp, який автоматично дає Signal перевага над іншими популярними програмами.

Такий тип шифрування даних використовує багаторівневий підхід, що робить практично неможливим будь-який сторонній користувач отримати доступ до ваших особистих даних. Це одна з найбільших функцій, яка робить додаток Signal більш безпечним.

На сервері Signal зберігаються тільки мінімально можливі дані, які також знаходяться в зашифрованому вигляді, оскільки тільки деякі букви і цифри знаходяться за межами розуміння. Так, жодна третя сторона не може прочитати його, не маючи закритого ключа.

Тепер давайте подивимося на ключові функції, які роблять Signal кращим варіантом, коли мова йде про комунікаційних додатках:

наскрізне шифрування,

автоматичне видалення повідомлень;

мінімальне використання метаданих,

прозорість

Вищезазначені пункти є важливими блоками захищеного зв’язку, на яких побудована вся модель безпеки Signal.

Signal –  першопроходець приватних додатків обміну повідомленнями, безумовно, заслуговує на повагу, оскільки він забезпечує повну безпеку користувача, коли мова йде про передачу даних без порушень.

Головне питання: чи має значення безпечний обмін повідомленнями для бізнесу?

Коли ми говоримо про бізнес-операціях, передача даних є важливим аспектом підтримки динамічного та ефективного робочого процесу. Це дозволяє вам зберегти всі в безпеці і в той же час.

Тому, якщо ви стикаєтеся з одними і тими ж повсякденними проблемами конфіденційності даних, кращим варіантом буде завантажити Signal прямо зараз і забезпечити безпечну зв’язок!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *