Home   › Яким месенджером потрібно користуватися в 2020 році?

Яким месенджером потрібно користуватися в 2020 році?

janeiro 31, 2020

Sharing is caring!

Зараз так багато додатків, що пропонують шифрований сервіс обміну повідомленнями, що на перший погляд дуже складно вибрати. Але не кожен додаток є безпечним і повністю шифрованих, настільки, наскільки стверджує його розробник. Більшість додатків дуже вразливі, як, наприклад, WhatsApp, який ставить під загрозу конфіденційність і безпеку користувачів.31

Давайте розберемося – який додаток ми можемо використовувати в 2020 році для конфіденційних листувань, не піддаючи ризику нашу особисту інформацію?

Відповідь на вишезаданний питання – додаток Signal. Так, це буде абсолютно правильне рішення. Ми докладно розповімо, чому Signal є кращим додатком для зашифрованих повідомлень в 2020 році. Як Signal захищає дані користувачів від зловмисників? Наскільки захищені всі дзвінки та повідомлення?

Signal – це кроссплатформний додаток для секретних / зашифрованих повідомлень, розроблений і впроваджений Фондом Signal. Додаток використовує Інтернет для відправки повідомлень, включаючи файли, зображення, голосові замітки і відео. За допомогою мобільних додатків Signal користувачі також можуть здійснювати голосові і відеодзвінки.

Додаток Signal використовує наскрізний протокол шифрування для захисту цифрових комунікацій, що передаються через додаток. Протокол шифрування Signal App розроблений «Open Whisper Systems» і вважається кращим протоколом шифрування, коли-небудь створеним. Цей протокол дозволяє користувачам вести безпечний і приватна розмова.

Signal-протокол настільки безпечний, що навіть розробники самого програми не можуть отримати доступ або прочитати повідомлення користувачів. Крім того, урядові установи, приватні секретні фірми і т. Д Також не можуть читати повідомлення Signal, оскільки сервери додатків не зберігають ключі декодування повідомлень. Ключі передаються одержувачу разом з повідомленнями, щоб тільки вони могли їх прочитати і отримати доступ до повідомлень.

З додатком Signal користувачі можуть вести приватну розмову, так як додаток дозволяє користувачам автоматично видаляти надіслані повідомлення. Для цього користувачам необхідно заздалегідь визначити період часу для автоматичного зникнення відправлених повідомлень. Поряд з цим користувачі можуть вільно встановлювати різний час для різних чатів / повідомлень. Таким чином, користувачі мають повний контроль над повідомленнями, відправленими в додатку Signal.

Реклама не турбує користувачів під час обміну миттєвими повідомленнями через додаток Signal, так як програма не містить абсолютно ніякої реклами і так буде завжди. Додаток не продає рекламу і не проводить афілійований маркетинг. Основна мета програми – запропонувати унікальні можливості обміну повідомленнями для аудиторії у всьому світі.

Батьківська компанія Signal App працює на пожертви і гранти, тому додаток без реклами. На додаток до цього, Signal є платформою з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє дослідникам даних, вченим і експертам аналізувати основні коди додатка для підвищення його безпеки.

Метт Грін, криптограф з Університету Джона Хопкінса, сказав: «Це дійсно приємне додаток, я б ним користувався ….” тоді як Брюс Шнайер, всесвітньо відомий технолог безпеки, сказав: «Мене дуже хвилює турбота про безпеку та зручність використання цього додатка . Це мій першорядний вибір месенджера».

Поряд з протоколом наскрізного шифрування додаток Signal поставляється з рядом інших розширених функцій, таких як режим інкогніто для сторонніх додатків, блокування додатків і т. Д. Включивши всі параметри безпеки в додатку, користувач може бути захищений і закритий.

Проблеми конфіденційності даних не буде існувати для вас тільки з Signal – відкритим зашифрованим сервісом обміну повідомленнями та дзвінками, який часто називають золотим стандартом служби безпечного обміну повідомленнями.

Signal пропонує шифрування, підтримуючи всі повідомлення, дзвінки і відеозв’язок з іншими його користувачами. Додаток використовує тільки мобільний номер телефону для всіх своїх комунікацій – так як воно побудовано таким чином, щоб з нуля збирати якомога менше метаданих.

Одна з недавніх вимог уряду до збору даних користувача показала, що Signal практично нічого не може запропонувати. Поряд з шифруванням повідомлень кожен користувач в бесіді має повноваження встановлювати термін дії повідомлень – це означає, що навіть якщо пристрій буде зламано, ваші повідомлення вже налаштовані на зникнення. Крім того, ви отримуєте можливість додавання окремого екрану блокування в додаток для додаткового рівня безпеки. І так, додаток постійно поліпшується і вдосконалюється.

Signal також вважається кращим варіантом для тих, хто працює з високим ступенем ризику – наприклад, активістів, журналістів та урядовців. Багато хто вважає, що Signal є хорошим варіантом для переважної більшості людей, які бажають спілкуватися зі своєю сім’єю і друзями, не турбуючись про те, що хтось із сторонніх користувачів читає ваші повідомлення.

Наскрізне шифрування Signal використовується мільйонами користувачів смартфонів по всьому світу, які не замислюються навіть про те, що повідомлення шифруються.

Незважаючи на те, що є багато варіантів, коли справа доходить до додатків обміну повідомленнями. Однак, суть одна: Signal – кращий вибір у 2020 році.

Обов’язково оновлюйте свій додаток. Так, оновлюйте мобільний додаток – це кращий спосіб підтвердити, що ви залишаєтеся в безпеці, з додатковим бонусом отримання нових функцій!

Додаток також поставляється з вбудованим графічним редактором, за допомогою якого користувачі можуть поліпшити свої зображення, перш ніж ділитися ними зі своїми близькими. За допомогою програми користувачі також можуть здійснювати кристально чистий голос, а також відеодзвінки людям, які живуть в різних містах або країнах, не оплачуючи міжміські дзвінки.

Прийшов час відмовитися від звичайного ненадійного додатки для обміну повідомленнями та завантажити додаток Signal. Це безпечний, швидкий, безкоштовний і простий у використанні месенджер. Його повідомлення і дзвінки залишаються захищеними при будь-яких умовах, тому що додаток вбудовано в передовий світовий протокол шифрування.

Так що не чекайте більше і завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *