Home   › Чому захищений обмін повідомленнями стає тенденцією?

Чому захищений обмін повідомленнями стає тенденцією?

fevereiro 3, 2020

Sharing is caring!

Дні примітивного обміну повідомленнями пройшли. В наші дні все використовують програми для обміну миттєвими повідомленнями. З появою цих додатків обмін повідомленнями стає легким, простим і захоплюючим. Одним клацанням миші або рухом пальця користувач може миттєво відправити повідомлення будь-якій людині на планеті.

Ось уже кілька років обмін миттєвими повідомленнями залишається в тренді, і кожен день кілька тисяч користувачів відкривають додатки для обміну миттєвими повідомленнями, не знаючи глибоких і темних секретів додатків. Є кілька глибоких і темних секретів, але продаж або використання особистої інформації користувачів є дуже поширеною практикою більшості компаній з обміну миттєвими повідомленнями.

В наші дні для власників додатків для обміну повідомленнями конфіденційність і безпеку даних користувачів стає іграшкою або забавою. Вони часто використовують особисту інформацію користувачів для власної вигоди. Скандал з даними Facebook – Cambridge Analytica є недавнім яскравим прикладом цього. Близько 87 мільйонів користувачів Facebook постраждали від скандалу з даними FB.

Поетому, якщо ви не хочете бути жертвою злому даних, вам необхідно використовувати той додаток, що є безпечним, безкоштовним, простим у використанні і наділене розширеними функціями безпеки. Перед установкою будь-якої програми для обміну миттєвими повідомленнями користувач повинен звернути увагу на такі функції:

Наскрізне шифрування.

Хочете безпечний обмін повідомленнями? Використовуйте такий додаток, яке пропонує наскрізну службу зашифрованих повідомлень. Тільки кілька додатків для обміну повідомленнями працюють з наскрізним протоколом шифрування, серед яких WhatsApp і Signal залишаються найбільш популярними.

Як усі ми знаємо, iPhone найбагатшої людини в світі (Джеффа Безоса) був зламаний за допомогою відеофайлу, відправленого через WhatsApp і він став жертвою злому даних завдяки WhatsApp (так званому додатком для зашифрованих повідомлень).

Злом iPhone Джеффа Безоса через WhatsApp – дуже показовий випадок, і тепер всім очевидно, що WhatsApp більш не захищений, хоча і використовує протокол шифрування від відправника до одержувача.

Альтернативою WhatsApp є Signal. Він також працює на основі наскрізного протоколу шифрування. Повідомлення і голосові виклики Signal захищені і зашифровані на обох кінцях (відправник і одержувач). Їх передача залишається конфіденційною навіть в тому випадку, коли державне агентство або будь-який хакер намагається перехопити повідомлення Signal, оскільки сервери додатків не зберігають ключі дешифрування повідомлень. Крім того, повідомлення Signal недоступні ні для власника, ні для розробників додатка Signal.

Signal – безкоштовний.

З того моменту, як WhatsApp був придбаний Facebook, стало ясно, що WhatsApp НЕ буде безкоштовним в найближчому майбутньому. Повідомляється, що нинішній власник WhatsApp Цукерберг планував продавати рекламу за допомогою функцій статусу WhatsApp.

Якщо ви хочете використовувати додаток миттєвого обміну повідомленнями безкоштовно без обмеження в часі, вам потрібно розглянути додаток Signal. Воно безкоштовно назавжди. Власник додатки – некомерційна організація, яка залежить виключно від грантів та пожертв. Додаток Signal є безкоштовним і не має відношення до афілійованих маркетологам.

Контроль над повідомленням

З WhatsApp користувачі можуть видаляти повідомлення лише в тому випадку, якщо одержувач ще не відкрив / не читав повідомлення. Як тільки повідомлення прочитано або відкрито користувачем, воно не може бути видалено. WhatsApp поставляється з дуже обмеженими функціями, що дозволяє гарантувати контроль над відправленими повідомленнями.

Опція автоматичного видалення повідомлень в додатку Signal – це революційна функція. Це дозволяє користувачам встановлювати час, після якого повідомлення зникнуть автоматично. Таким чином, приватну розмову не перебуває на пристрої одержувача. Крім того, користувачі можуть встановлювати різні терміни таймера повідомлення для кожної розмови. Таким чином, користувач Signal повністю контролює надіслані повідомлення.

Розширені функції безпеки

У WhatsApp відсутні деякі розширені функції безпеки, такі як блокування додатків, режим інкогніто і т. Д., В той час як додаток Signal поставляється з багатьма розширеними функціями безпеки, як показано нижче.

Блокування програми – найбільш передова функція безпеки в додатку Signal. За допомогою цієї функції користувач додатка Signal може заблокувати додаток, використовуючи PIN або Touch ID.

Включивши режим інкогніто в додатку Signal, користувачі можуть заборонити стороннім додаткам клавіатури відстежувати їх особистий чат / повідомлення / розмову. Користувачі також можуть заблокувати показ програми в недавньому списку додатків.

Якщо ви хочете захистити свою особисту інформацію від зловмисників, скачайте і встановіть програму Signal прямо зараз. Це безкоштовно, швидко і безпечно.

Так що не чекайте більше – завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *