Home   › Чи є альтернатива у WhatsApp і месенджера Facebook?

Чи є альтернатива у WhatsApp і месенджера Facebook?

janeiro 29, 2020

Sharing is caring!

Слідом за шахрайством з даними на Facebook – Cambridge Analytica, у користувачів мережі зростає занепокоєння щодо конфіденційності. Згідно з дослідженням, проведеним в Вашингтоні аналітичною фірмою “Lincoln Park Strategies” і цифровим агентством “Rad Campaign”, 3 з 5 користувачів з США практично не довіряють тому, що компанії соціальних мереж будуть якимось чином захищати їх особисті дані.

Зі збільшенням кількості скандалів з даними в мережі, стало явним, що інтернет-гіганти, такі як Twitter, Facebook, WhatsApp і т. Д., не можуть захистити конфіденційність користувачів. Крім того, такі гіганти також не втрачають можливості заробити, продаючи дані користувачів великим компаніям. Проте ці горезвісні роботи обходяться їм дуже дорого. Останнім прикладом цього є Facebook. Як повідомляється, Facebook повинен заплатити штраф у розмірі 5 мільярдів доларів після скандалу з даними.

Кілька днів тому Том Джексон, репортер з «Технології бізнесу», опублікував на офіційному сайті BBC звіт про альтернативи Google і Facebook. У звіті говориться:

«Ми згодні надати цим компаніям право власності на наше життя, а вони отримують з цього прибуток», – заявив Едвард Армстронг, незалежний копірайтер і консультант, родом з Ньюкасла, Великобританія, але тепер влаштувався в Лондоні.

Кілька днів тому ООН опублікувала підтверджує розслідування у справі про злом телефону Безоса через WhatsApp, спонукавши тим самим недовіру серед користувачів WhatsApp.

Якщо ви не хочете бути жертвою злому даних, як пан Безос, то вам потрібна приватна альтернатива службі обміну повідомленнями (WhatsApp), яку ви використовуєте прямо зараз. Є багато альтернатив WhatsApp, але коли справа доходить до конфіденційності та безпеки користувачів, ніяка альтернатива не може зрівнятися з Signal App.

Signal – це платформа з відкритим вихідним кодом, в якій основні коди програми доступні кожному –  багато дослідників даних, дослідники та вчені переглядали коди Signal і залишали позитивні відгуки. Останній з них – Метт Грін, криптограф з Університету Джона Хопкінса.

Поступово Signal App завойовує довіру у користувачів мережі. Тепер користувачі, яким важливі конфіденційність і безпеку даних, почали перемикати свою службу обміну повідомленнями з WhatsApp на Signal. Кількість завантажуваних додатків Signal зростає з кожним днем. З магазину Google Play додаток завантажувалося і встановлювалося понад 10 000 000+ раз, тоді як кількість завантажень з магазину додатків Apple недоступно.

Не тільки звичайні користувачі, відомі особистості також використовують додаток Signal для захищених і приватних цифрових комунікацій.

«Я використовую ProtonMail замість Gmail; DuckDuckGo замість пошуку Google; Firefox для мого браузера замість Chrome; і Signal замість WhatsApp», – каже Едвард Армстронг.

Додаток Signal кожен день використовується мільйонами людей для миттєвого і безкоштовного спілкування. За допомогою програми користувачі можуть брати участь в HD-відео / голосові дзвінки, відправляти / отримувати високоякісні повідомлення і досліджувати ряд нових функцій, які можуть допомогти їм у спілкуванні зі своїми близькими.

Додаток Signal засноване на сучасному протоколі наскрізного шифрування, який дозволяє користувачам мати безпечний і конфіденційний зв’язок. Завдяки відкритому вихідному протоколу, прило

ються Signal здатне підтримувати безпеку розмов. Додаток Signal забезпечує конфіденційність і безпеку користувачів першочергово і безкоштовно.

З Signal кожне ваше повідомлення і дзвінок залишиться безпечним не дивлячись ні на що. Навіть розробники додатків не можуть отримати доступ до повідомлень користувачів, тому що програма не дозволяє серверам зберігати ключі декодування повідомлень. Тільки зацікавлений одержувач може прочитати або отримати доступ до повідомлення.

Найприємніше в додатку Signal, користувачі можуть встановити час зникнення повідомлення, після якого воно буде видалено автоматично. Таким чином, користувачам не потрібно турбуватися про конфіденційній розмові, який відбувається через додаток Signal.

На додаток до цього, додаток також поставляється з декількома розширеними функціями, такими як режим інкогніто для сторонніх клавіатурних додатків, можливість блокування показу додатки в недавньому списку додатків, вбудований редактор зображень і т. Д.

Signal – швидкий, простий у використанні, приватний і вільно доступний для світової аудиторії. З додатком Signal користувачі можуть говорити що завгодно і відчувати себе вільно.

Так що не чекайте більше і завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *