Home   › Хранитель конфіденційності даних – це додаток Signal

Хранитель конфіденційності даних – це додаток Signal

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Нема сумнівів: Signal – це ваш додаток для безпечного обміну повідомленнями. Тут, у цій статті, ми поговоримо про різні аспекти приватного і зашифрованого обміну повідомленнями, а також про те, чому Signal є найкращим варіантом для безпечного зв’язку.

Коли справа доходить до чату або розмови по будь-якому каналу зв’язку, існує  додаток Signal з різними функціями для забезпечення повної безпеки даних. Використання безпечних параметрів, таких як у Signal, гарантує, що уряд або стороння компанія не зможуть заглянути у ваші особисті повідомлення.

Одним з найбільш закритих і безпечних додатків для обміну повідомленнями є Signal, комплексне зашифроване рішення, що робить його досить популярним, оскільки його використовують і такі особистості, як Едвард Сноуден. Люди, які насправді дбають про збереження своїх особистих даних, добре обізнані про те, що Signal є найкращим в бізнесі. Чесно кажучи, Signal  є справжнім хранителем конфіденційності даних.

Signal доступний як на пристроях Android, так і на iOS, а також на настільних ПК, використовує дані для всіх комунікацій і, на відміну від інших наскрізних зашифрованих додатків, повністю безкоштовний. Додаток і технологія шифрування в першу чергу підтримують конфіденційність повідомлень і є відкритим вихідним кодом.

Навіть технічне співтовариство рекомендує використовувати Signal в якості безпечного додатки для обміну повідомленнями протягом багатьох років. Чи знаєте ви, що Electronic Frontier Foundation використовує керівництво «Signal » на своїй сторінці «Інструменти самозахисту для спостереження».

Open Whisper Systems (OWS), компанія, яка стоїть за месенджером Signal-secure, ділиться зашифрованою технологією Signal з іншими популярними службами обміну повідомленнями, включаючи WhatsApp, Facebook і Google, але більшість цих імен як і раніше не так безпечні, як сам Signal.

Як ми можемо не говорити про різні протиріччя, наприклад, про те, що Facebook має комерційний стимул для збору та продажу даних? У той час як західне уряд чинить тиск на технічні компанії, щоб вони створили обхідну двері для шифрування, яка надає правоохоронним органам доступ до особистих дзвінків і повідомлень користувачів, Open Whisper Systems як і раніше наполегливо обіцяє зібрати якомога менше даних, як це було розроблено для сигналу. Мережа дотримується цього ідеалу, зберігаючи інформацію в безпеці і зберігаючи тільки локальні дані на пристрої користувача.

Навіть після того, як атаки на дані відбуваються майже кожен день, передова безпеку Signal і її надійна природа розробки з відкритим вихідним кодом заслуговують похвали від всіх. Отже, після того, як ви дізнаєтеся самі різні переваги Signal, чого ви чекаєте? Не зволікайте, встановіть Signal  саме зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *