Home   › Феноменальний додаток, що відстоює вашу конфеденційність

Феноменальний додаток, що відстоює вашу конфеденційність

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Додаток Data Privacy Application, дає феноменальну можливість серйозно поставитися до захисту призначених для користувача даних.

Додатки для захисту даних забезпечують кібербезпеку, в першу чергу за рахунок використання наскрізного шифрування даних користувача – і це все абсолютно безкоштовно.

Наразі  ситуація в області кібербезпеки досягла тієї точки, коли проблеми з конфіденційністю знаходяться на найвищому рівні актуальності, завдяки прогресу в технологіях і їх більш широкому поширенню, що ставить під загрозу конфіденційність користувачів. Однак з такими опціями, як у Signal, ці технологічні досягнення також грають на руку користувачам з потужним наскрізним шифруванням для захисту повідомлень від сторонніх очей. Тут, у цій статті, ми поговоримо про кращий додаток для конфіденційності даних, що доступний для всіх.

Signal – додаток для зашифрованих повідомлень і дзвінків

Signal – це додаток з відкритим вихідним кодом для зашифрованих повідомлень в iOS і Android, розроблений Open Whisper Systems. Завдяки рекомендаціям Едварда Сноудена і Брюса Шнайера, Signal є одним з найкращих варіантів для користувачів, які піклуються про конфіденційність.

Signal є одним з небагатьох додатків для зашифрованих повідомлень і викликів, які отримали оцінку 7/7 в найпершій редакції системи серед показників безпеки обміну повідомленнями Electronic Frontier Foundation за виконання всіх критеріїв безпеки.

Це такі:

Шифрування повідомлень “в дорозі”

Шифрування повідомлень, що не доступні провайдерам

Підтверджується особистість для контактів

Повідомлення залишаються в безпеці, навіть якщо ключі шифрування вкрадені

Код відкритий для незалежної перевірки

Правильна документація по архітектурі безпеки

Останні перевірки коду

 

Signal – кращий вибір для всіх технічно підкованих користувачів смартфонів, які хочуть зашифрувати свої повідомлення та дзвінки. Заснований на протоколі шифрування, Signal є не тільки додатком з зашифрованими повідомленнями, але і об’єднує популярні функції безпеки, такі як самознищення повідомлень, приховані повідомлення і багато іншого, щоб зробити шифрування більш потужним, забезпечуючи повну безпеку для мобільних користувачів.

Додаток не зберігає і не обмінюється даними користувача, що робить абсолютно неможливим доступ до інформації для будь-якого стороннього користувача. Завдяки всьому цьому, Signal залишається дуже популярним вибором для людей, які добре обізнані про зломи даних, що відбуваються майже кожен день.

Signal забезпечує максимальну зручність роботи з додатком для зашифрованих повідомлень для iOS, Android і настільних комп’ютерів. У додатку використовується наскрізне шифрування з розширеними засобами контролю конфіденційності даних. Компанія Open Whisper Systems виконує свої зобов’язання щодо забезпечення безпеки та конфіденційності даних за допомогою різних заходів захисту, а також блокує доступ для будь-якого стороннього користувача, навіть якщо він володіє сильними засобами злому.

З такими  рівнями безпеки, навіть сам Signal не може отримати доступ до вмісту повідомлень користувачів. Програмне забезпечення Signal має відкритий вихідний код, і тому код легко доступний для кожного, щоб переглянути його самостійно.

Тож що, якщо ви шукаєте ідеальний вибір для шифрування даних для всіх ваших комунікацій, Signal є вашим ідеальним рішенням. Знаючи масу чудових функцій, чого ви чекаєте? Залишилось завантажити Signal прямо зараз!

На додаток до основних функцій безпеки, Signal включає в себе різні інші унікальні функції, які допоможуть вам у подальшому зміцненні конфіденційності та безпеки даних користувача.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *