Home   › У чому Signal перевершує WhatsApp

У чому Signal перевершує WhatsApp

fevereiro 11, 2020

Sharing is caring!

Після недавніх подій, тепер підтверджено, що WhatsApp не є панацеєю від конфіденційності. Якщо найбагатшої людини в світі iPhone X Джеффа Безоса можна зламати за допомогою шпигунських програм, відправлених через WhatsApp, які показують так багато вразливостей в WhatsApp. Само собою зрозуміло, ясно, що тепер WhatsApp не здатний зберігати конфіденційність даних користувача і навіть безпеку пристрою.

Отже, основні питання, що є альтернативою WhatsApp? Яке додаток може запропонувати більш безпечний зашифрований обмін повідомленнями, ніж WhatsApp? Який зашифрований месенджер не можна проникнути за всяку ціну? Яке додаток поставляється з вбудованими розширеними функціями безпеки для одночасного захисту даних і пристрої? Відповіддю на всі вищезгадані питання є Signal Private Messenger. Так, Signal здатний зберігати конфіденційність і безпеку для користувача даних в будь-який час. Так, це можливо з Signal Private Messenger. Signal Private Messenger гарантує, що дані їх користувачів залишаються безпечними і конфіденційними. Сигнал полегшує конфіденційність!

Що таке Signal Private Messenger?

Signal – це додаток з відкритим вихідним кодом для зашифрованих повідомлень, доступне для користувачів Android, iPhone і комп’ютерів. Він використовує мобільний інтернет або Wi-Fi для відправки повідомлень один-до-одного і один-до-багатьох. За допомогою програми «Сигнал» текст, відео, аудіо, GIF-зображення і зображення можуть бути вільно відправлені всім користувачам по всьому світу. За допомогою програми «Сигнал» користувачі також можуть робити аудіо і відеодзвінки.

Додаток Signal розроблено ТОВ «Сигнал Мессенджер» і Фондом «Сигнал». Це некомерційний проект, який розроблений для того, щоб запропонувати користувачам з усього світу чисту зашифровану передачу повідомлень і дзвінків.

Як працює Signal Private Messenger?

Signal – це додаток для обміну зашифрованими повідомленнями, яке працює на самому скоєному в світі протоколі шифрування – протоколі сигналів (раніше відомому як протокол TextSecure). Він підтримує наскрізне шифрування як для індивідуальних, так і для групових чатів. Шифрування сигналу вважається настільки сильним, що навіть розробники програми для передачі сигналів або урядові установи не можуть розшифрувати або прочитати повідомлення в Signal.

Тепер настала ера Signal і конфіденційність стає простіше, адже сам Signal розроблений таким чином, що дані користувачів будуть залишатися в їх руках, а не в компанії. Додаток використовує протокол Signal для захисту повідомлень користувачів, щоб вони залишалися невидимими для всіх, крім передбачуваних одержувачів. Технологічні функції, такі як приватні групи, виявлення особистих контактів і запечатаний відправник, означають, що в додатку немає незашифрованной записи контактів користувачів, місцеположення, імені профілю, соціального графа, атрибутів групи / аватарів / заголовків / членства, а також про те, хто ким обмінюється повідомленнями.

Всі повідомлення в Signal залишаються зашифрованими під час передачі і декодуються тільки тоді, коли вони досягають передбачуваного одержувача / користувача. Більш того, протокол Signal не дозволяє серверам зберігати криптографічні ключі, таким чином, якщо сервери зламані, повідомлення, як і раніше залишаються зашифрованими.

Signal – це проект з відкритим вихідним кодом, завдяки якому його основні код

и доступні для всіх. Дослідники даних і дослідники перевіряли коди додатків, щоб знайти проблеми безпеки, але нічого не було знайдено. Інформатор і захисник конфіденційності Едвард Сноуден сказав: «Обов’язково використовуй що-небудь (якийсь продукт) від Open Whisper Systems»,

Додаток Signal поставляється з безліччю функцій конфіденційності. Його найнадійніша функція – наскрізне шифрування як повідомлень, так і викликів. Поряд з цим, є також функція зникаючих повідомлень. Користувачі можуть встановити час для автоматичного видалення повідомлень Signal зі свого пристрою і пристрою свого контакту. Це відмінна функція, яку вітають користувачі з усього світу (у Signal Private messenger більше 10 мільйонів активних користувачів по всьому світу).

Додаток Signal також може бути заблоковано пральний фразою, пін-кодом або біометричної аутентифікації телефону. Навіть користувачі можуть визначити «тайм-аут блокування екрану». Додаток також підтримує параметри «відключити звіт про прочитання» і «відключити індикатори введення».

У додатку Signal є можливість включити режим інкогніто для клавіатури. При включенні цього режиму самонавчання з клавіатури буде відключений. Крім цих функцій, в додатку Signal є багато інших функцій, що поліпшують конфіденційність, тому користувачі Signal можуть отримати максимальний досвід зашифрованих повідомлень і викликів з гарантованою конфіденційністю та захистом даних.

Абсолютно ясно, що приватний месенджер Signal – це нова альтернатива WhatsApp, здатна забезпечити конфіденційність і безпеку даних їх користувачів. Signal – швидкий, простий і безпечний.

Залишилося тільки завантажити додаток Signal зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *