Home   › Тримайте ваші особисті дані в секреті і з додатком Signal

Тримайте ваші особисті дані в секреті і з додатком Signal

janeiro 27, 2020

Sharing is caring!

В наші дні забезпечення безпеки і конфіденційності даних стає критично важливим завданням для мобільних користувачів, особливо коли мова йде про миттєві повідомлення. За останні кілька місяців було зареєстровано багато випадків порушення даних користувачами через додатки для обміну миттєвими повідомленнями, що змушувало користувачів турбуватися про конфіденційність і безпеку своїх даних.

Випадки злому даних користувачів можуть відбутися, тільки якщо в додатку обміну повідомленнями є якась вразливість. Навіть невелика лазівка ​​в додатку може привести до великої плутанини, подібної до тієї, яка сталася з Джеффом Безос, коли його iPhone X був зламаний з використанням проник відеофайлу, відправленого йому на його особистий рахунок у WhatsApp саудівським принцом Мухаммедом бен Салманом.

Після цього випадку витоку даних через WhatsApp виникає дуже важливе питання: якщо обліковий запис WhatsApp найбагатшої людини в світі не є безпечною і надійною, то як звичайна людина може очікувати від WhatApp конфіденційності та безпеки своїх даних?

З кількох останніх випадків проникнення даних через WhatsApp тепер відомо точно, що WhatsApp можна легко зламати. WhatsApp більше не є безпечним. Він може бути легко атакований хакерами і викрадачами даних. Але питання в тому, що є альтернативою WhatsApp? Якщо не WhatsApp, то що? Яке додаток краще, ніж WhatsApp, коли справа доходить до безпечного обміну повідомленнями в 2020 році? Чи є програма, яка може замінити WhatsApp? і т.п.

Відповіддю на всі питання є додаток Signal. Signal – єдиний додаток для обміну миттєвими повідомленнями, яке може забезпечити безпечну цифровий зв’язок у 2020 році. Більш того, воно завантажено більш просунутими функціями безпеки, ніж WhatsApp.

Чому саме Signal є найкращим варіантом для заміни WhatsApp?

Є багато причин, за якими ми можемо сказати, що додаток Signal може легко замінити WhatsApp, деякі з них наведені нижче:

Додаток Signal безкоштовне для використання зараз і назавжди, тому що воно є продуктом некомерційної організації (Signal Foundation), що працює тільки на гранти і пожертви, а не на продажу даних користувачів, як це робить Facebook (каламбур). Signal не продає рекламу і угоди з афілійованими маркетологами; додаток буде працювати так завжди.

З іншого боку, WhatsApp буде платним в майбутньому. Набувач WhatsApp, Facebook в найближчому майбутньому буде продавати оголошення про статус WhatsApp. Це причина, по якій засновники WhatsApp покинули Facebook в знак протесту.

Всі повідомлення і дзвінки Signal захищені і зашифровані. Ніхто не може читати повідомлення Signal, тому що додаток працює на найкращому протоколі шифрування. Повідомлення в Signal настільки захищені, що навіть розробники програми не можуть перехопити і прочитати їх. Всі повідомлення, що відправляються через додаток Signal, містять ключі декодування повідомлень, які не зберігаються на серверах додатки під час передачі. Ключі працюють тільки тоді, коли вони досягають пристрою одержувача разом з повідомленнями. Навіть урядові установи, приватні секретні агентства, сторонні компанії і т. Д. Не можуть читати і дешифрувати його повідомлення і дзвінки.

Додаток Signal пропонує повний контроль користувачу над власними повідомленнями. З опцією автоматичного зникнення повідомлень в додатку користувачі можуть відчувати себе в безпеці, навіть якщо у них був приватну розмову з ким-небудь, і забувають видаляти повідомлення, тому що програма автоматично видалить весь чат (тільки якщо включена опція автоматичного видалення повідомлень). Користувачі також можуть встановити час за власним вибором для зникнення повідомлення. Після закінчення встановленого часу повідомлення видалятимуться / зникати автоматично. Але в WhatsApp ця функція недоступна, і самі користувачі повинні видаляти повідомлення, якщо вони не хочуть, щоб їх повідомлення назавжди залишалися на пристрої одержувача.

Додаток Signal поставляється з декількома функціями безпеки, такими як блокування додатка, режим інкогніто і т. Д. Завдяки включенню всіх функцій в додатку поліпшується конфіденційність і безпеку даних користувачів. Найголовніше, користувач може змінити налаштування безпеки програми в будь-який час.

Зрештою, якщо ви не хочете йти на компроміс з конфіденційністю і безпекою ваших даних, то відмовляйтеся від WhatsApp або будь-якого іншого застосування для обміну миттєвими повідомленнями, яке ви використовуєте, і спробуйте додаток Signal. Це швидкий, безпечний, простий у використанні і безкоштовний.

Не чекайте більше і завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *