Home   › Сквозное шифрування WhatsApp ухудшится з Facebook Incorporation

Сквозное шифрування WhatsApp ухудшится з Facebook Incorporation

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Поділися статтею та зароби плюсик до карми

Сквозне шифрування WhatsApp може призвести до серйозних подій з включенням Facebook, де Instagram і Messenger не є безпечними для користувачів.

Загалом, шифрування даних – це ще одна глобальна проблема для Facebook.

WhatsApp на даний момент пропонує сквозне шифрування. З іншого боку, Facebook Messenger надає концепцію шифрування за допомогою включення опції «Таємна бесіда». В даний час Instagram не пропонує ніяких видів шифрування даних для своїх користувачів.

Проблема в тому, що тільки WhatsApp забезпечує сквозне шифрування. Таким чином, інтеграція з Facebook дозволить вскрити проблему порушень, і саме в цей момент вона стане великою грою для користувачів.

Генеральный директор WhatsApp Ян Коум пішов з Facebook, бо мав недомовленності з Марком Цукербергом у відношенні до даних і сквозного шифрування, завдяки проблемам домінуючої адміністративної системи та обов’язків Facebook зливати інформацію  свого користувача при активізації шифрування даних.

Навіть Брайан Актон, який започаткував WhatsApp разом з Яном Коумом, також покинув Facebook у 2017 році.

Газета «Нью-Йорк Таймс» розголосила, як Facebook планує поєднати Messenger, WhatsApp і Instagram.

«Facebook, що знаходиться на ранніх етапах регулювання інформування, може представляти серйозну загрозу для даних користувача.

Коли Facebook упевнився в тому, що додав WhatsApp у свою сім’ю, ця домовленність була схвалена Європейським союзом тільки після того, як була поставлена умова, що і компанія, і дані їх користувачів залишилися раздельними.

Звичайно, з такими великими протиріччями по конфіденційності даних, Facebook погоджується на сління. Ця політика діяла не менш ніж два роки, коли від 25 серпня 2016 року WhatsApp оновив свою Політику конфіденційності, щоб забезпечити можливість обміну даними користувача з WhatsApp в Facebook.

«Ми плануємо ділитися інформацією з Facebook і сімейними компаніями Facebook. Ми не маємо інформації про облікові записи Facebook і сімейні компаній Facebook, лише тільки номер телефону, який вказано при реєстрації в WhatsApp, а також останній раз, коли ви використовували цей сервіс».

Цими днями Facebook також заверил, що жодні дані користувача не будуть публічно показані в їх соціальній мережі. Тобто вони будуть скритими під недоступним профілем користувача. Також буде можливість відключити обмін даними в настройках параметрів. Зовсім некомфортний підхід до користувачів, що потребує від кожного окремого користувача WhatsApp ( а їх більше мільйона), вручну особисто налаштовувати відключення цієї функції.

Прийшов час бути свідомими!  Видаляйте  Facebook та WhatsApp, щоб не стати жертвою зловживань вашою особистою інформацією.

Якщо ви шукаєте найбільш безпечний варіант, почніть використання Signal, який є більш безпечним відомим додатком на даний період часу.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *