Home   › Підтвердження захисту даних за допомогою Signal Private Messenger

Підтвердження захисту даних за допомогою Signal Private Messenger

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Signal є набагато кращим, ніж WhatsApp, Facebook Messenger або iMessage, що так само орієнтовані на конфіденційність і безпеку даних. Насправді, викривач Едвард Сноуден рекомендує для повного захисту даних Signal – і, очевидно, він знає додатки, які найкраще запобігають будь-яке небажане відстеження.

Signal абсолютно безкоштовний і простий у використанні, доступний для iOS, Android і Chrome, а також деяких додаткових протоколів безпеки, включаючи базові інструменти обміну повідомленнями, які вам потрібні, включаючи підтримку смайликів, звіт про прочитання, аудіо та відео дзвінки і групові чати.

Signal використовує ваш номер мобільного телефону для ідентифікації вас і ваших контактів. Там немає нових імен користувачів / паролів, які ви повинні пам’ятати, і прямо зараз, щоб насолоджуватися безпечним спілкуванням. Для пристроїв Android ви також можете використовувати Signal для обміну звичайними SMS-повідомленнями з вашими контактами, які хоча і не є користувачами програми, але звичайні повідомлення не будуть володіти таким же рівнем захисту, як ті, які спільно використовуються двома Користувачі сигналів.

По-перше, Signal захищає ваші повідомлення, чати. Все, чим ви ділитеся, зашифровано, що ускладнює перехоплення даних будь-яким стороннім користувачем, якщо тільки він або вона не є зазначеним одержувачем. Що ще до цього чудового програми? Що ж, Signal не зберігає ніяких даних, тому уряд і сторонні агентства, очевидно, не можуть запитувати, виключаючи всі можливості витоку.

Ви також можете налаштувати автоматичне зникнення повідомлень в залежності від контактної бази. Для пристроїв Android: відкрийте пункт меню всередині розмови, тобто три точки, торкніться параметра «Зникаючі повідомлення» і встановіть обмеження за часом відповідно до вашого вибору. Для iOS натисніть на банер, зазначений у верхній частині розмови, і повторіть ту ж процедуру. Майте на увазі, що розмови також можна записати, зробивши знімок екрана, тому переконайтеся, що телефон перебуває в надійних руках, якщо він не з вами.

І головне, що Signal з відкритим вихідним кодом. Це означає, що будь-який випадковий користувач може поглянути на вихідний код програми, але це не означає, що хакери можуть легко зламати шифрування Signal, яке, чесно кажучи, не зламати. Це означає, що експерти з безпеки і інші користувачі можуть перевірити, що Signal продовжує свою мету високих стандартів безпеки.

Signal зовсім не складний в налаштуванні і використанні, як і будь-яке інше додаток для обміну повідомленнями – насправді він набагато краще, з тим рівнем безпеки та конфіденційності даних, який він пропонує.

Кожен дослідник безпеки, ознайомившись з високим рівнем безпеки даних, пропонованих компанією Signal, дав високу оцінку з додатком, яке дивиться з точки зору безпеки та конфіденційності даних, і основоположною технології, тобто протоколу конфіденційності, в даний час використовується різні інші популярні додатки, такі як WhatsApp.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *