Home   › Повна конфіденційність + безпека = додаток Signal

Повна конфіденційність + безпека = додаток Signal

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Шифрування стало основною потребою: атака даних всюди. З сигналом це легко використовувати, ніж будь-коли раніше. І ніхто не може мати доступ до особистих даних користувача, навіть якщо це масовий державний нагляд, оскільки Сигнал зберігає мінімально можливі дані.

Завдяки неймовірно простий метод шифрування, все більше і більше широко поширене шифрування додатків, таких як Signal, дуже успішно захищає зв’язок від сторонніх очей без нестачі функцій безпеки.

В епоху наскрізних зашифрованих з’єднань такі опції, як Signal, WhatsApp або Facebook messenger, пропонують різні варіанти шифрування, але найприємніше в цьому те, що Signal – це одне з таких додатків, яке захищає все чати і виклики наскрізний зв’язком. шифрування. Навпаки, WhatsApp не може отримати доступ до дзвінків або повідомлень користувача, але він має можливість контролювати повсякденну діяльність будь-якого користувача.

Аналізуючи функції конфіденційності та безпеки Signal, платформи мають потужну систему безпеки без вторгнення третіх осіб, в той час як конфіденційність Signal в будь-який час краще в порівнянні з WhatsApp. Основна причина цього полягає в тому, що WhatsApp, що належить Facebook, який  добре відомий своєю колекцією користувачевих даних, а також тим, що використовує їх для різних сторонніх рекламних оголошень, заснованих на лайках і інтересах користувача. Незважаючи на те, що всі чати WhatsApp зашифровані, призначені для користувача дані все одно можна легко зібрати. Він може включати дані, наприклад, як часто ви розмовляєте з людиною, і час, коли ви переключаєтеся на WhatsApp.

Крім різних проблем безпеки, які вводять вас в оману між Signal і WhatsApp, важливо мати на увазі, що Signal є відкритим вихідним кодом і може бути легко перевірений і перевірений будь-яким технічним експертом, що є прекрасним методом для його рецензування з точки зору безпеки. точка зору, тим самим створюючи більш надійну основу інформації.

Інша причина переходу на Signal полягає в тому, що він дуже популярний для різних проблем безпеки. Нещодавно з’явилися новини про те, що WhatsApp співпрацює з відкритою системою Whisper від Signal, яка, як відомо, інтегрує наскрізне шифрування для WhatsApp, показуючи, що Signal настільки досконалий як додаток безпеки, що навіть WhatsApp співпрацює з ним.

Нещодавно в боротьбі з шифруванням виступили п’ять країн, а саме США, Великобританія, Канада, Австралія і Нова Зеландія, випустили нову Заяву про принципи, що позначає прагнення до «законному доступу» до будь-яких приватних даних, щоб бути як ніколи раніше. Хоча уряд визнав цінність шифрування даних, вони стверджували, що використання зашифрованих даних має бути рідкісним.

Це все в надії, що компанії будуть пропонувати юридичні роз’яснення добровільно, але заявить про «законодавчих, технологічних, примусових або будь-яких інших заходи з примусу до доступу, якщо ця індустрія технологій не буде співпрацювати.

Ці країни заявили, що будь-які такі заходи будуть дотримуватися законів про недоторканність приватного життя, але також стверджували, що ці закони дозволять їм здійснювати пошук будинків і автомобілів, а також дають їм дозвіл на отримання будь-якої приватної інформації, яка вважається законно необхідної.

Signal у всьому світі вважається кращим в бізнесі для забезпечення безпеки, як для наскрізного шифрування, так і для збору меншої кількості інформації про користувачів, ніж в інших додатках, орієнтованих на конфіденційність.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *