Home   › Основні причини, чому Signal краще, ніж WhatsApp

Основні причини, чому Signal краще, ніж WhatsApp

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Сьогод існує безліч додатків для обміну повідомленнями, таких як WhatsApp, Facebook Messenger і Signal, які допомагають найкращим соціальним платформам у спілкуванні. д

Говорячи про рішення всіх цих проблем, будь то обмін офіційний документ із колегами з офісу або відправка текстового або голосового повідомлення для зв’язку з друзями, тут, в цій статті, ми обговоримо кілька основних причин, чому Signal краще, ніж WhatsApp або Фейсбук месенджер.

Насамперед, Signal – це одна з кращих кроссплатформенних служб миттєвих повідомлень в порівнянні з будь-яким іншим додатком.

В епоху наскрізних зашифрованих з’єднань такі опції, як Signal, WhatsApp або Facebook messenger, пропонують різні варіанти шифрування, але найприємніше в цьому те, що Signal – це одне з таких додатків, яке захищає все чати і виклики наскрізний зв’язком. шифрування. Навпаки, WhatsApp не може отримати доступ до дзвінків або повідомлень користувача, але він має можливість контролювати повсякденну діяльність будь-якого користувача.

Аналізуючи функції конфіденційності та безпеки Signal, платформи мають потужну систему безпеки без вторгнення третіх осіб, в той час як конфіденційність Signal в будь-який час краще в порівнянні з WhatsApp. Основна причина цього полягає в тому, що WhatsApp, що належить Facebook, який  добре відомий своєю колекцією користувачевих даних, а також тим, що використовує їх для різних сторонніх рекламних оголошень, заснованих на лайках і інтересах користувача. Незважаючи на те, що всі чати WhatsApp зашифровані, призначені для користувача дані все одно можна легко зібрати. Він може включати дані, наприклад, як часто ви розмовляєте з людиною, і час, коли ви переключаєтеся на WhatsApp.

Крім різних проблем безпеки, які вводять вас в оману між Signal і WhatsApp, важливо мати на увазі, що Signal є відкритим вихідним кодом і може бути легко перевірений і перевірений будь-яким технічним експертом, що є прекрасним методом для його рецензування з точки зору безпеки. точка зору, тим самим створюючи більш надійну основу інформації.

Інша причина переходу на Signal полягає в тому, що він дуже популярний для різних проблем безпеки. Нещодавно з’явилися новини про те, що WhatsApp співпрацює з відкритою системою Whisper від Signal, яка, як відомо, інтегрує наскрізне шифрування для WhatsApp, показуючи, що Signal настільки досконалий як додаток безпеки, що навіть WhatsApp співпрацює з ним.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *