Home   › Оновлена політика шифрування у 2019 році

Оновлена політика шифрування у 2019 році

maio 31, 2019

Sharing is caring!

Нещодавно в боротьбі з шифруванням виступили п’ять країн, а саме США, Великобританія, Канада, Австралія і Нова Зеландія, випустили нову Заяву про принципи, що позначає прагнення до «законному доступу» до будь-яких приватних даних, щоб бути як ніколи раніше. Хоча уряд визнав цінність шифрування даних, вони стверджували, що використання зашифрованих даних має бути рідкісним.

Це все в надії, що компанії будуть пропонувати юридичні роз’яснення добровільно, але заявить про «законодавчих, технологічних, примусових або будь-яких інших заходи з примусу до доступу, якщо ця індустрія технологій не буде співпрацювати.

Ці країни заявили, що будь-які такі заходи будуть дотримуватися законів про недоторканність приватного життя, але також стверджували, що ці закони дозволять їм здійснювати пошук будинків і автомобілів, а також дають їм дозвіл на отримання будь-якої приватної інформації, яка вважається законно необхідної.

Закони про недоторканність приватного життя повинні запобігати будь-яке незаконне або довільне втручання, але його конфіденційність зовсім не є абсолютною, заявленої групою. Крім того, вони також наполягали на тому, що шифрування дозволяло злочинним організаціям і терористам «зривати розслідування, щоб уникнути будь-якого виявлення або судового переслідування».

Це твердження уникає прямого виклику бекдор, але потім повторює те саме, що обговорювалося в минулому. В основному вони хочуть, щоб технічні фірми уникали шифрування щоразу, коли це можливо, в іншому випадку надають правоохоронним органам, що дозволяє шпигунським агентствам гарантований доступ до інформації користувача (при цьому відмовляючи в тому ж доступі хакерам).

Що ж, це може створити велику проблему в майбутньому, коли дані користувача не повинні піддаватися ризику, що робить шифрування даних вкрай важливим для конфіденційності і що уряд буде порушувати цивільні права, надаючи доступ до даних користувача.

Уважно стежачи за глобальними тенденціями, розробники політики надали достатньо їжі для роздумів. Apple недавно оголосила, що дані iCloud всіх китайських користувачів будуть перенесені на китайські сервери, керовані китайською компанією-партнером. Можливо, що ще більш важливо, новина про те, що ключі шифрування, які зберігаються у китайського партнера, була підтверджена, що є явно прямим предметом строгих китайських законів про кібербезпеки, включаючи обов’язковий призов до розшифровки даних при необхідності.

Крім того, звичайно, не так непоміченим, недавній австралійський законопроект про правоохоронної діяльності та шифруванні доступу до даних. Пропозиції цієї системи, де уряд може зробити зашифровані платформи, що забезпечують доступ до даних клієнта. Хоча ця нова політика, можливо, не змусить компанії припинити наскрізне шифрування, вона матиме великий вплив на конфіденційність даних користувачів.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *