Home   › Настав час захистити ваші особисті дані

Настав час захистити ваші особисті дані

outubro 30, 2019

Sharing is caring!

Захистіть свої особисті дані, так як це допомагає знизити ризик крадіжки особистих даних. Існують певні перевірені та ефективні методи захисту особистих або конфіденційних даних. Тут, у цій статті, ми поговоримо про захист персональних даних при збереженні відповідної безпеки на різних електронних пристроях.

Зберігання вашої особистої інформації в безпеці онлайн

Завжди корисно знати і бути в курсі платформи, на якій ви ділитеся своїм спілкуванням з друзями, родиною чи колегами по роботі. Безпечне зберігання і видалення персональних даних має вирішальне значення.

Не повідомляйте жодних особистих даних по телефону, поштою або через Інтернет до тих пір, поки у вас немає підтвердження про людину, з яким ви зв’язуєтеся.

Якщо будь-яка компанія стверджує, що у вас є обліковий запис під час відправки вам електронних листів з проханням надати вашу особисту інформацію, не натискайте жодні посилання в листі. Замість цього знайдіть назву компанії в веб-браузері, перевірте їх сайт, а потім зв’яжіться з ними, якщо це необхідно.

Безпечне видалення особистої інформації дуже важливо.

Перед тим, як утилізувати комп’ютер, переконайтеся, що ви позбулися всіх видів особистої інформації, яка зберігалася. Скористайтеся утилітою Wipe для перезапису всього жорсткого диска.

 

Перед утилізацією мобільного телефону, перевірте керівництво користувача, веб-сайт компанії, для отримання інформації про те, як назавжди видалити всю інформацію, і про безпечний спосіб збереження або передачі інформації на інший пристрій. Вийміть SIM-карту (модуль ідентифікації абонента) або пам’ять з мобільного пристрою. Видаліть контакти, журнал дзвінків, загальні повідомлення, голосову пошту, файли і папки, історію пошуку в Інтернеті і зображення.

Найбезпечніше шифрування даних

Обов’язково використовуйте додаток, яке повністю захищене. Для захисту ваших онлайн-транзакцій, повідомлень і інших повідомлень використовуйте платформу, яка шифрує інформацію, якої ви ділитеся через World Wide Web.

Зберігайте паролі в секреті

Спробуйте використовувати надійні паролі з обліковими записами, кредитами, ноутбуками, банками та іншими пов’язаними акаунтами, де висока ймовірність витоку даних. Просто будьте винахідливі і придумайте будь-яку спеціальну ланцюжок цифр і символів, щоб домогтися максимальної конфіденційності.

Остерігайтеся різних сайтів соціальних мереж

Надання невеликої кількості вашої інформації на різних сайтах соціальних мереж дає можливість викрадачеві особистих даних знайти додаткову інформацію про вашу особистому та професійному житті, яка згодом може бути використана для отримання доступу до вашої особистої інформації і транзакціях з грошима.

Розгляд питання про обмеження доступу до вашої сторінці браузера тільки кільком людям – відмінний вибір. Чи не публікуйте своє повне ім’я, номер телефону, адреса, номер соціального страхування або номер свого облікового запису на таких загальнодоступних мережевих сайтах.

Використовуйте кращий додаток для обміну повідомленнями.

Також встановіть антишпигунську програму, антивірусне програмне забезпечення і брандмауер. Встановіть параметри для частого оновлення всіх цих захистів. Дуже важливим є захист від інфекцій і вторгнень, які можуть перешкодити файлів або паролів вашої системи шляхом установки виправлень безпеки для операційної системи та інших програм.

Уникайте фішингу

Не натискайте на посилання, не відчиняйте файли і не завантажуйте програму, якою поділився незнайомець. Доступ до файлу з невідомого джерела може піддати систему будь-яким комп’ютерним шпигунським програмам або вірусів, перехоплює ваші особисті дані і паролі

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *