Home   › Навіщо нам новий додаток для зашифрованих повідомлень в 2020 році?

Навіщо нам новий додаток для зашифрованих повідомлень в 2020 році?

janeiro 24, 2020

Sharing is caring!

До кінця цієї статті ми розкладемо по поличках навіщо нам всім необхідно новий додаток з шифрованими повідомленнями в 2020 році? Чому не варто більше покладатися на WhatsApp? Яка альтернатива WhatsApp? і т. д. Відповіді на всі раніше поставлені запитання пов’язані з конфіденційністю і безпекою даних користувача.

З появою декількох служб обміну повідомленнями в наші дні стає простіше спілкуватися з друзями та родичами. Тепер одним клацанням миші ми можемо підключитися до будь-якій людині де б він не знаходився, в якому куточку земної кулі.

Що стосується обміну миттєвими повідомленнями, як ми можемо забути WhatsApp. Це найпопулярніше додаток для обміну миттєвими повідомленнями, що має понад 1,5 мільярда користувачів. Безсумнівно, це додаток для обміну миттєвими повідомленнями номер один, але суть в тому, що воно небезпечно. Він вразливий, а уразливість в додатку обміну повідомленнями означає компрометацію даних, конфіденційності та безпеки користувача.

Нещодавно в мережі WhatsApp було опубліковано кілька повідомлень про злом даних, через що його призначена для користувача база почала шукати альтернативу. Довіра користувачів падає з кожним повідомленням про злом даних. Найгірше те, що тепер WhatsApp був придбаний Facebook, у якого погана репутація через «Facebook – Cambridge Analytica Data Scam».

Якщо конфіденційність і безпеку даних також турбує вас, ви повинні спробувати Signal. Це кроссплатформне додаток для зашифрованих повідомлень, розроблене Signal Foundation і Signal Messenger LLC.

Ось лише деякі функції безпеки додатки Signal.

Краща частина використання Signal – всі ваші цифрові комунікації залишаються конфіденційними і безпечними. Ні уряд, ні розробники додатків не можуть читати повідомлення, відправлені / отримані через додаток Signal.

Додаток Signal працює на основі кращої в світі технології наскрізного шифрування. За допомогою програми Signal користувачі можуть незалежно перевіряти особистість своїх контактів і цілісність каналу даних.

Всі комунікації через додаток Signal автоматично шифруються. Ключі для декодування повідомлень, переданих разом з повідомленнями, і зберігання залишаються тільки на пристрої одержувача, але не на серверах додатки. Таким чином, повідомлення, відправлені через додаток Signal, можуть читати тільки зацікавлені користувачі, а не хто-небудь ще.

Користувачі Signal також можуть порівнювати ключові відбитки пальців для аутентифікації особистості користувача. Користувачі Signal android можуть зробити це стандартним додатком SMS / MMS. Таким чином, вони можуть відправляти / отримувати незашифровані повідомлення разом з зашифрованими.

Весь вихідний код програми Signal доступний на GitHub за ліцензією безкоштовного програмного забезпечення. Сервери додатків також з відкритим вихідним кодом.

За допомогою Signal користувачі можуть обмінюватися високоякісними груповими, відео, текстовими, голосовими, документні і графічними повідомленнями в будь-якій точці світу без будь-якої плати.

Додаток Сигнал безкоштовно для всіх. Материнська компанія Signal App є некомерційною організацією, підтримуваної грантами і пожертвами. Додаток без реклами, без партнерських маркетологів і без моторошного відстеження.

інші переваги

Додаток Signal поставляється з декількома додатковими функціями, такими як автоматичне видалення повідомлень, міжплатформений обмін повідомленнями, блокування додатків, режим інкогніто для клавіатурних додатків і т. Д.

За допомогою функції автоматичного видалення повідомлень користувачі можуть встановити час для автоматичного видалення повідомлень / чатів. Таким чином, конфіденційні або конфіденційні розмови не зберігаються на пристрої одержувача.

Signal – це багатоплатформність для обміну повідомленнями, що дозволяє всім пристроям надсилати та отримувати повідомлення з одного або різних пристроїв. Додаток Signal створено для всіх клієнтів / ОС (iOS / Android / Windows).

Додаток Signal також підтримує режим інкогніто / приватний режим для сторонніх клавіатурних додатків. Коли активований режим інкогніто клавіатури, Gboard не збирає вхідні дані, набрані в додатку.

Додаток Signal може бути заблоковано за допомогою функції блокування програми. Для блокування / розблокування програми можна використовувати PIN-код, ідентифікатор особи. Це може бути корисним після установки програми з функцією блокування пристрою. Додаток блокування Signal також може підвищити безпеку додатки.

Якщо говорити коротко, то Signal швидкий, простий і безпечний. За допомогою Signal призначені для користувача дані і конфіденційність не можуть бути порушені ні в якій мірі. Крім того, Signal поставляється з рядом опцій безпеки, які можна використовувати для підвищення безпеки додатка.

Тому не чекайте більше і завантажте додаток Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *