Home   › Навіщо використовувати кілька месенджерів – якщо є всього один найкращий?

Навіщо використовувати кілька месенджерів – якщо є всього один найкращий?

janeiro 20, 2020

Sharing is caring!

З появою декількох платформ обміну миттєвими повідомленнями конфіденційність і безпеку даних в наші дні стають міфом. Розробники платформ обміну миттєвими повідомленнями грають з даними користувачів, продаючи / передаючи дані стороннім додаткам / компаніям. Мало того, їх платформи також уразливі і позбавлені багатьох розширених функцій, через які час від часу хакери атакують і крадуть дані користувачів.

Прийшов час, коли ми всі разом повинні знайти рішення для захисту даних від користувачів. Ми повинні знайти і встановити такий додаток, яке буде швидким, простим і безпечним.

Коли мова заходить про конфіденційність і безпеку даних, єдине ім’я, яке стоїть в стороні від натовпу, це додаток Signal. Це єдиний додаток, що є швидким, простим у використанні і, найголовніше, захищеним.

Додаток Signal не зберігає дані користувачів практично на своєму сервері, будь то контакти або повідомлення. Більш того, всі повідомлення, відправлені або отримані через додаток Signal, зашифровані, що означає, що ніхто не може їх прочитати, включаючи розробників програми. Функції Signal App докладно описані нижче.

Ваша програма знає, коли ваші приватні дані порушуються

Як повідомляється, WhatsApp, що є вразливістю безпеки в деяких з найбільш популярних додатків для обміну повідомленнями, санкціонував хакерів для отримання доступу до даних смартфона користувача, таким як приватні повідомлення і документи, а також до банківських даних, за допомогою кібератаки.

Недавні повідомлення показують, що шкідлива програма була розроблена ізраїльською фірмою з кібербезпеки NSO Group для отримання доступу до особистої інформації користувача, що зберігається на його смартфонах. Без сумніву, група спростувала всі звинувачення.

Тут, у цій статті, ми поговоримо про важливість знання вашої програми, особливо в разі злому даних. Це допоможе зрозуміти основи безпеки даних і способи захисту наших персональних даних.

Майже кожен день виявляються нові шкідливі програми, які крадуть облікові дані користувачів різних додатків для обміну повідомленнями. Цей компроміс особистих даних з великої кількості облікових записів користувачів робить додаток для особистих повідомлень Signal затребуваним протягом години.

Кожен день постійно створюється новий потік шкідливих програм, які можуть легко пошкодити вашій онлайн-репутації в цифровому всесвіті.

Зберігання наших особистих даних в таємниці важливо кожному з нас. Тим не менш, багато популярні додатки для обміну повідомленнями і раніше згодні обмінювати конфіденційність користувачів на різні послуги, які надають технічні компанії. Раніше у нас не було вибору, окрім як використовувати тільки ці платформи. Але тепер настав час перейти до приватного месенджер Signal, оскільки його послуги повністю захищені і зашифровані.

Ніяких підводних каменів або темних сторін – все для конфіденційності користувача – в Signal!

Що таке конфіденційність для кожного з нас? Це, перш за все, захищеність. Конфіденційність – це те, що передує творчості, інновацій та громадянських прав.

Відсутність конфіденційності даних в поєднанні з невизначеним зберіганням даних кимось невідомим, кого ми не можемо контролювати, позбавляє нас можливості захищати їх при кожному доступі до даних. Особисті розмови є одним з найбільших джерел отримання особистої інформації про користувачів. Signal – найкраща заміна додатків Messenger, які продають ваші особисті дані всюди.

У цій статті розповідається про те, чому конфіденційність має значення, і докладно розповідається про функції, які сприяють забезпеченню безпеки програми обміну повідомленнями. А ще ви дізнаєтеся про те, як програми-месенджери продають ваші особисті дані.

Якщо вам цікаво – навіщо переходити на Signal, тоді читайте далі.

Щоб додаток було визнано безпечним, платформа повинна являти собою набір різноманітних функцій безпеки. якісь неточності або огріхи в них можуть різко підірвати його вимоги безпеки.

В епоху скандалів і суперечок, таких як файли Cambridge Analytica або нормативних змін, що стосуються захисту даних, таких як широко розрекламований GDPR, нові правила ЄС щодо захисту даних, все більше людей усвідомлюють потенційні порушення, які можуть призвести до того, що відсутність справжньої конфіденційності даних може призвести до незворотних втрат. Це дійсно ідеальний час, щоб почати зміни.

Так який додаток для обміну повідомленнями використовувати?

Додаток Messenger від Facebook, не пропонує наскрізного шифрування, воно запросто обмінюється даними з урядами, сторонніми організаціями, даючи набагато більше підстав для відмови від нього, ніж ви тільки можете собі уявити.

А що щодо Signal? Signal пропонує повне наскрізне шифрування для всіх своїх розмов, не зберігає ніяких повідомлень і зберігає мінімально можливі метадані про своїх користувачів, тільки ті, які необхідні для функціонування.

Незважаючи на те, що і Signal, і WhatsApp використовують технологію, запропоновану Open Whisper System, розробниками Signal. додаток Signal набагато більш вдалий вибір ніж WhatsApp.

Не забувайте, що повідомлення Facebook за замовчуванням не зашифровані. Це означає, що будь-хто може отримати доступ до серверів для читання повідомлень користувача. Signal був високо оцінений деякими добре відомими іменами світу криптографії та конфіденційності, такими як Едвард Сноуден, Метт Грін і Лаура Пойтрас. Чесно кажучи, ви повинні обов’язково спробувати, щоб скласти свою власну думку про нього, так як установка займає всього кілька хвилин.

Signal відмінно працює як на смартфоні, так і на комп’ютері, і повідомлення можуть бути легко передані за допомогою повного наскрізного шифрування.

Signal – це додаток з відкритим вихідним кодом, яке означає, що основні коди програми доступні для експертів, щоб вони могли тестувати і аналізувати коди для виявлення помилок в додатку. Таким чином, безпеку додатка буде поліпшена, і призначений для користувача досвід буде збагачений. Хоча це єдиний додаток для обміну повідомленнями з відкритим вихідним кодом, але воно здатне забезпечити безпеку повідомлень і викликів.

Він розроблений з використанням дружніх до ОС кодів, так що після установки він працює швидше навіть в самій вимушеної середовищі. Використовуючи Signal, тексти можуть бути відправлені й отримані миттєво в режимі реального часу без втрати часу.

З Signal можливі зашифровані групові чати. Свого часу користувачі можуть мати захищений груповий чат з декількома друзями.

Signal – це кроссплатформний зашифрований додаток для обміну миттєвими повідомленнями, це означає, що повідомлення можуть бути відправлені з будь-якого пристрою і можуть бути отримані на будь-якому іншому пристрої. Він доступний для користувачів Android і iPhone. Його настільна версія також доступна для Mac, Windows і Linux на основі Debian.

У даному сценарії Signal є єдиним додатком, яке є безпечним, безкоштовним і працює на найбільш передовою з коли-небудь створених технологій шифрування. Прихильники / дослідники в області конфіденційності та безпеки даних світового рівня, такі як Едвард Сноуден і Брайан Актон, високо оцінили і визнали, що коли справа доходить до збереження конфіденційності цифрових комунікацій, додаток Signal очолює список додатків для обміну повідомленнями.

Джозеф Бонно, дослідник з Applied Crypto Group в Стенфордському університеті, сказав: «За замовчуванням для більшості додатків з безпеки для додатків для обміну повідомленнями ви отримуєте Signal». «Це найкраще в цій області».

Нещодавно розробник програми Signal «Open Whisper Systems», некомерційної організації, заявив, що після виборів Трампа популярність додатки зросла, що відображає те, наскільки американські громадяни турбуються про своє особисте конфіденційності.

Повідомлення, відправлене в додатку Signal, досягає одержувача разом з криптографічним ключем, що означає, що тільки одержувач може декодувати і прочитати повідомлення. Ні державне агентство, ні Open Whisper Systems не можуть прочитати повідомлення користувача, оскільки сервери Signal не зберігають криптографічні ключі.

Додаток Signal підтримується виключно передової функцією шифрування E2EE. Це настільки надійно, що найбільші технологічні компанії, такі як Wickr, iMessages, WhatsApp і т. Д., Прийняли свій протокол шифрування.

Додаток Signal також поставляється з функцією самознищення повідомлень, яка означає, що програма автоматично видалить повідомлення автоматично через певний час. Ця функція дуже корисна під час конфіденційних або конфіденційних розмов через додаток Signal.

Додаток Signal також має безліч додаткових параметрів безпеки, таких як автоматичне блокування, режим інкогніто для сторонніх додатків клавіатури і т.д

Так що якщо ви хочете, щоб ваші цифрові комунікації залишалися конфіденційними і захищеними назавжди, використовуйте додаток Signal прямо зараз. Ви хотіли б використовувати це.

Встановлюй Signal прямо зараз!

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *