Home   › Навіщо вам потрібен Signal в мобільних додатках?

Навіщо вам потрібен Signal в мобільних додатках?

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

В той час, коли смартфон є найважливішим гаджетом, який у нас є, захист інформації виходить на перший фланг. Всі електронні листи, банківські реквізити, фінансові дані, миттєві повідомлення, фотографії та відео зберігаються на мобільному телефоні. Що ж, все це сприяє витоку конфіденційних даних, які, на жаль, можуть потрапити в чужі руки. Кібер-атаки на конфіденційність даних і уразливості цифрового злому поряд з крадіжкою даних дуже поширені в наші дні, чи від досвідченого хакера або стороннього втручання, якщо урядовці можуть зламати ваш смартфон.

Ці загрози конфіденційності найбільш актуальні для таких додатків, як месенджер, оскільки велика частина нашого обміну інформацією та спілкування з друзями, родиною та колегами відбувається через нього, включаючи такі додатки, як WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat і інші. Але питання в тому, чи підтримують ці платформи наші дані в безпеці?

Завжди гостра необхідність шифрування.

Простіше кажучи, шифрування є надійним методом захисту конфіденційності наших даних. Так, це методи шифрування, коли дані шифруються таким чином, що ніхто, крім передбачуваного одержувача і відправника повідомлення, не може перехопити або отримати доступ до перегляду повідомлення. Однак це не повне рішення, оскільки будь-який сторонній користувач з відповідним набором програмного забезпечення може розшифрувати повідомлення. Саме тут в гру вступає наскрізне шифрування. Так, процес наскрізного шифрування просто додає додатковий рівень безпеки даних, що ще більш ускладнює втручання.

Що ж обрати?

Signal від Open Whisper Systems пропонує ефективне наскрізне шифрування. Це дозволяє вам ділитися повідомленнями, які також самознищується після закінчення заданого періоду часу. Що ще до цього? Ну, список тільки почався, так як додаток також надає зашифровані аудіо та відео дзвінки. Високі стандарти якості дозволяють налаштовувати спеціальний пароль для програми, а також запобігати крадіжку даних будь-якого роду, відключивши параметр знімка екрана у вікні чату.

Whisper Systems випустила Signal як нащадка для 2 окремих додатків, в основному призначених для зашифрованих текстових повідомлень і зашифрованих голосових викликів.

Шифрування даних завжди було однією з основних цінностей продукції компанії. Під час придбання Twitter в 2011 році основною метою було поліпшення захисту даних особистої інформації користувача.

Додаток Signal абсолютно безкоштовний і з відкритим вихідним кодом, що означає, що будь-який технічний користувач може перевірити його безпеку і оцінити, наскільки він крутий, цей додаток Signal!

Чи знаєте ви, що Signal використовується популярними фігурами в індустрії конфіденційності даних і кібербезпеки, такими як Едвард Сноу ден і Брюс Шнайдер? Основна причина цього полягає в тому, що Signal за замовчуванням пропонує наскрізне шифрування для всього зв’язку.

Додаток також отримав інвестиції в розмірі 50 мільйонів доларів від співзасновника Whats App Брайана Актона на підтримку некомерційного фонду Signal Foundation, місія якого полягає в тому, щоб зробити комунікації приватними.

Додаток Signal працює на будь-якій платформі, а його розробники прагнуть зробити його цілком простим і ефективним, не включаючи в його роботу сторонню рекламу, наліпки, веб-сайти. відстеження або анімовані емодзі.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *