Home   › Ми дбаємо більше про вашу конфіденційності, ніж ви думаєте – додаток Signal

Ми дбаємо більше про вашу конфіденційності, ніж ви думаєте – додаток Signal

outubro 31, 2019

Sharing is caring!

Конфіденційність можлива.

Це правда, що не існує дефіциту додатків для обміну повідомленнями, як майже кожен третій день ви чуєте про програму для обміну повідомленнями. Але питання в тому, який з них ви повинні використовувати? Якщо вас турбує конфіденційність ваших даних, вам дійсно потрібно щось, що шифрує ваші наскрізні комунікації. Ця функція в цілому скорочує вибір до кількох, з яких вам потрібно вибрати найбільш безпечний і конфіденційний.

Перш за все, Signal тримає верх над усіма іншими додатками для обміну повідомленнями, так як він безпечний, безкоштовний і має відкритий вихідний код. Код програми доступний для технічних експертів, щоб перевірити наявність помилок або проблем в заяві про безпеку даних. Ще одна особливість

Відверто кажучи, на відміну від Facebook і Google, заробляючи гроші на продажу реклами стороннім компаніям, Open Whisper Systems є великим спонсором пожертвувань і грантів.

При відсутності сторонніх додатків Signal прагне зберігати як можна менше призначених для користувача даних. Політика конфіденційності чітка, коротка і лаконічна. На відміну від WhatsApp, самий приватний месенджер не зберігає метадані повідомлень. Навіть якщо ви створите резервну копію телефону в свого облікового запису iCloud або Google, Signal не включить жодне з цих повідомлень в резервну копію.

Якщо ви не хочете, щоб хакери, ваш інтернет-провайдер або уряд потенційно перехоплювали і читали ваші особисті розмови, вам необхідно переконатися, що ви використовуєте найбезпечніший додаток для обміну повідомленнями.

Зокрема, Signal пропонує наскрізне шифрування.

При виборі кращого і захищеного програми для обміну повідомленнями слід враховувати, що одним з найважливіших факторів є наскрізне шифрування. Це означає, що всі ваші особисті повідомлення перемішані і доступні тільки відправнику та передбачуваному одержувачу, що має ключі для розшифровки і доступу до повідомлень для їх читання. Ця методологія гарантує, що ніхто, крім передбачуваного відправника і одержувача, не зможе розшифрувати повідомлення, до яких надано спільний доступ.

Спочатку визнаний TextSecure Private Messenger, Signal зараз сприймаэться у якості золотого стандарту безпеки даних відомим інформатором Едвардом Сноуденом. Навіть будучи безкоштовним додатком для обміну повідомленнями для iPhone і Android, Signal вважається кращою платформою для обміну повідомленнями, що дозволяє обмінюватися повідомленнями через власну інфраструктуру даних.

Які ж функції безпеки Signal?

Signal пропонує наскрізне шифрування.Чи знаєте ви, що наскрізне шифрування WhatsApp взято з протоколу безпеки даних Signal. Повідомлення, передані через додаток Signal, доступні тільки відправнику і одержувачу; і навіть сам Signal та Open Whisper Systems не можуть переглядати вміст повідомлення. Поряд зі спільним використанням безпечних миттєвих повідомлень, користувач Signal може також насолоджуватися зашифрованими голосовими викликами, відеодзвінки і зашифрованими груповими повідомленнями.

Відкритий вихідний код: Signal має відкритий вихідний кодо, що означає, що вын може бути легко переглянутий усіма. Така прозорість даних дозволяє будь-якому технічному розробнику перевіряти код, забезпечуючи при цьому безпеку додатки на сучасному рівні.

Зникаючі або самознищується повідомлення: щоб додати ще трохи рівня безпеки Signal пропонує функцію як для відправлених, так і для отриманих повідомлень, щоб самознищитися через певний період часу.

Зберігання даних. На відміну від інших програм для обміну повідомленнями, Signal не зберігає ніяких даних користувача, крім обмежених метаданих, необхідних для нормальної роботи програми, таких як номер телефону користувача, інформація профілю і випадкові ключі.

Захист паролем: додаток дозволяє користувачеві встановити спеціальний пароль для блокування програми. Так що навіть якщо телефон потрапить до чужих рук, повідомлення все одно залишаться захищеними.

Найголовныше у Signal – ніяких загроз безпеки. За умови, що розробники додатків як і раніше ретельно стежать за виправленням різних вразливостей, Signal залишається самим приватним і безпечним додатком для обміну повідомленнями всіх часів.

Кожен з нас має всі права на конфіденційність даних в Інтернеті, але іноді потрібна програма для шифрування повідомлень світового класу, таке як Signal, для захисту особистих даних користувача від тих, хто хотів би отримати необмежений доступ до них.

0 Comments

Deixe uma resposta

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *